Wczasy odchudzające

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad tym jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, to jesteśmy przekonani, że nasze wczasy odchudzające będą dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem oraz inwestycją w zdrową, nową, całkowicie odmienioną i satysfakcjonującą przyszłość. Z nami wprowadzisz do swojej codzienności nowe nawyki żywieniowe.

hotel Krynica Zdrój

Solidny punkt hotelowy, który możemy odwiedzić. Noclegi w hotelu 4 pory roku są zawsze przyjemne i komfortowe. Różne pokoje, korzystne ceny oraz dostęp do internetu. Wysoki standard oferuje hotel 4 pory roku położony w Krynicy Zdroju - zapraszamy uprzejmie do poznania naszej galerii pokoi na stronie internetowej

hotel w centrum Gdańska

Komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny, najlepsze rozwiązania, szeroka gama atrakcji - to właśnie nasz hotel w centrum Gdańska! Gdańsk jest pięknym, słonecznym miastem, w którym oferujemy noclegi w naszych apartamentach. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego nasza oferta jest korzystna dla każdego. Przekonaj się sam!

Hotel Mrzeżyno

Witamy w Wydma Resort. Nasz hotel nad morzem mieści się w Mrzeżyno, uroczej miejscowości nadmorskiej. Oferujemy komfortowe, klimatyzowane pokoje i apartamenty o wysokim standardzie. Ceny pakietów wypoczynkowych zawierają m.in. korzystanie z basenu, sauny, jacuzzi, wypożyczanie sprzętu plażowego itp. Zapraszamy!

Kolonie dla dzieci nad morzem

Jeśli rodzice chcą zapewnić pociechom aktywny wypoczynek w towarzystwie rówieśników, mogą zdecydować się na kolonie dla dzieci nad morzem. Zostaną one zakwaterowane w kilkuosobowych pokojach z łazienką w pensjonacie, który zapewnia pełne wyżywienie. Śniadania i kolacje odbywają się w określonych godzinach i formie szwedzkiego stołu. W razie złej pogody, uniemożliwiającej przebywanie na plaży, w ośrodku znajduje się sala rekreacyjna z piłkarzykami, telewizory itp.

ceny domków koło Zakopanego

Kto z nas nie lubi pięknego krajobrazu gór, który rozpościera się z okien mieszkania? No właśnie. Dlatego też oferujemy noclegi w malowniczym krajobrazie Tatr. Ceny domków koło Zakopanego kształtują się różnie, w zależności od pory roku. Istnieje możliwość wynajęcia ich na okres Bożego Narodzenia lub też Sylwestra.