Wczasy odchudzające

Jeżeli cały czas zastanawiasz się nad tym jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, to jesteśmy przekonani, że nasze wczasy odchudzające będą dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem oraz inwestycją w zdrową, nową, całkowicie odmienioną i satysfakcjonującą przyszłość. Z nami wprowadzisz do swojej codzienności nowe nawyki żywieniowe.

Jak spędzić wakacje z dziećmi w górach?

Przy planowaniu rodzinnego wyjazdu z okazji ferii zimowych często pojawia się pytanie: Jak spędzić wakacje z dziećmi w górach? Nasz ośrodek oferuje wiele atrakcji, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w otoczeniu czterech ścian. Dla amatorów aktywnego spędzania czasu organizujemy kuligi, ogniska, wycieczki i wyjazdy na stok narciarski. Maluchy, którym doskwiera mróz mogą za to liczyć na warsztaty, gry i dyskoteki w bawialni i świetlicy.

Wczasy Dolny Śląsk

Marzą się Państwu ognisko i grill pod gołym niebem, a także niezwykły komfort, który pozwoli na ucieczkę od przytłaczającej codzienności? Zapraszamy więc na wczasy do Chaty Morgana, która oferuje agroturystykę w Sudetach. Miejsce to jest przeznaczone dla miłośników kontaktów z naturą, a także atrakcji zabytkowych, których nie brakuje w regionalnych miejscowościach. Oferujemy przytulne pokoje, rodzinną atmosferę, a także możliwość skorzystania z basenu, boiska piłkarskiego czy skosztowania dań naszej smacznej kuchni.