Druk plakatów

Nasza drukarnia cyfrowa specjalizuje się w wykonywaniu elementów reklamowych, których celem jest zbudowanie odpowiedniego wizerunku firmy i dotarcie do sporej liczby klientów. W naszej ofercie znajduje się projektowanie i drukowanie plakatów w różnych formatach, które są doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę.

wydruki wielkoformatowe

W doskonałej ofercie naszej firmy posiadamy najlepszej jakości usługi, w tym niezawodny, świetnie wykonywany druk wielkoformatowy. Wydruki wykonujemy na przeróżnego rodzaju materiałach - elementy te wykorzystujemy do celów reklamowych, co daje oczekiwany skutek wypromowania produktu. Nasze wydruki wielkoformatowe wykonujemy za pomocą nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń, które zachwycają precyzją oraz efektywnością. Nasze druki wielkoformatowe wykonywane na: papierze blueback, folii, canvas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

balony z nadrukiem

Prowadzisz firmę cateringową, przedszkole czy salę zabaw dla dzieci? Jeśli tak, to z pewnością produkowane przez nas balony z nadrukiem będą dla Ciebie ciekawą atrakcją, którą z pewnością docenią najmłodsi. Wykonamy dla Was artykuły z logo firmy, żartobliwym napisem, grafiką itp. Zależnie od potrzeb, mogą to być modele jednokolorowe lub w kilku wariantach kolorystycznych.

produkcja filmów promocyjnych

Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych grafików oraz montażystów. Zrealizowaliśmy już dziesiątki spotów reklamowych a także teledysków i animacji. Studio to profesjonalna oraz kompleksowa produkcja filmów promocyjnych oraz korporacyjnych. Swoje usługi świadczymy od momentu przygotowywania scenariusza aż do emisji gotowego materiału. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz ciekawe i pracochłonne projekty. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Smycze reklamowe

Polecamy Państwu oferowane przez nas smycze reklamowe, jakie mogą stanowić ciekawy element uzupełniający Państwa promocję. Smycze reklamowe to nie tylko funkcjonalne przedmioty, z jakich korzystamy na co dzień, ale także niezwykle estetyczne formy reklamowania się w niezbyt nachalny sposób. Zapraszamy na stronę.

Realizacja transmisji internetowych

Jeśli chcesz, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie miało, jak największy zasięg to pomoże Ci w tym prowadzona przez nas realizacja transmisji internetowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam emitowanie różnego rodzaju wydarzeń, koncertów czy zawodów sportowych w momencie ich trwania.

Ogłoszenia samochodowe Sosnowiec

Klienci korzystający z naszego serwisu mają możliwość znalezienia odpowiedniej oferty w przypadku poszukiwania wymarzonego auta lub chęci sprzedania swojego dotychczasowego pojazdu. Ogłoszenia samochodowe dotyczące Sosnowca zawierają liczne marki aut osobowych, w tym chociażby Toyoty, Renault, a także Skody.