Druk plakatów

Nasza drukarnia cyfrowa specjalizuje się w wykonywaniu elementów reklamowych, których celem jest zbudowanie odpowiedniego wizerunku firmy i dotarcie do sporej liczby klientów. W naszej ofercie znajduje się projektowanie i drukowanie plakatów w różnych formatach, które są doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę.

wydruki wielkoformatowe

W doskonałej ofercie naszej firmy posiadamy najlepszej jakości usługi, w tym niezawodny, świetnie wykonywany druk wielkoformatowy. Wydruki wykonujemy na przeróżnego rodzaju materiałach - elementy te wykorzystujemy do celów reklamowych, co daje oczekiwany skutek wypromowania produktu. Nasze wydruki wielkoformatowe wykonujemy za pomocą nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń, które zachwycają precyzją oraz efektywnością. Nasze druki wielkoformatowe wykonywane na: papierze blueback, folii, canvas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Smycze z nadrukiem

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw do zapoznania się z naszymi gadżetami firmowymi, dzięki którym przyciągnięcie uwagi większej liczy Klientów będzie jak najbardziej możliwe. Oferujemy między innymi doskonałej jakości smycze z nadrukiem reklamowych, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz dają możliwość wyróżnienia się na tle innych firm. Na wszystkie produkty nanosimy określone treści, a wygląd gadżetów dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb Klientów.

Reklama LED

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie stosuje reklama LED, która jest nie tylko jedną z najbardziej wytrzymałych, żywotnych form marketingowych, ale także pozwala na urozmaicenie i zwiększenie efektywności naszej promocji. Znajdziecie Państwo u nas liczne rodzaje wyświetlaczy.

balony z nadrukiem

Prowadzisz firmę cateringową, przedszkole czy salę zabaw dla dzieci? Jeśli tak, to z pewnością produkowane przez nas balony z nadrukiem będą dla Ciebie ciekawą atrakcją, którą z pewnością docenią najmłodsi. Wykonamy dla Was artykuły z logo firmy, żartobliwym napisem, grafiką itp. Zależnie od potrzeb, mogą to być modele jednokolorowe lub w kilku wariantach kolorystycznych.

produkcja filmów promocyjnych

Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych grafików oraz montażystów. Zrealizowaliśmy już dziesiątki spotów reklamowych a także teledysków i animacji. Studio to profesjonalna oraz kompleksowa produkcja filmów promocyjnych oraz korporacyjnych. Swoje usługi świadczymy od momentu przygotowywania scenariusza aż do emisji gotowego materiału. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz ciekawe i pracochłonne projekty. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Zapraszamy na naszą stronę internetową.