balony z nadrukiem

Prowadzisz firmę cateringową, przedszkole czy salę zabaw dla dzieci? Jeśli tak, to z pewnością produkowane przez nas balony z nadrukiem będą dla Ciebie ciekawą atrakcją, którą z pewnością docenią najmłodsi. Wykonamy dla Was artykuły z logo firmy, żartobliwym napisem, grafiką itp. Zależnie od potrzeb, mogą to być modele jednokolorowe lub w kilku wariantach kolorystycznych.

produkcja filmów promocyjnych

Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych grafików oraz montażystów. Zrealizowaliśmy już dziesiątki spotów reklamowych a także teledysków i animacji. Studio to profesjonalna oraz kompleksowa produkcja filmów promocyjnych oraz korporacyjnych. Swoje usługi świadczymy od momentu przygotowywania scenariusza aż do emisji gotowego materiału. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz ciekawe i pracochłonne projekty. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy? Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Ruch body positive

Już od dawna mówi się o kulcie pewnego wyobrażenia o idealnym ciele oraz o tym, że niekoniecznie jest to zjawisko korzystne. Ruch body positive opisany w artykule, to podejście racjonalne do własnego wyglądu. Oparte jest na samoakceptacji oraz na umiarkowaniu w stosowaniu drastycznych diet i w dążeniu do nieosiągalnych ideałów.

Dom mediowy

Nasz dom mediowy oferuje profesjonalny audyt reklamy i działań marketingowych oraz doradztwo strategiczne dla firm poszukujących skutecznych form promocji. Sprawdzimy, dlaczego kampania promocyjna nie przynosi wymiernych rezultatów oraz w które kanały komunikacji warto zainwestować. Zmniejszymy wasze koszty!

druk offsetowy

Dysponujemy doskonałej jakości, nowoczesnymi maszynami. Zapewniamy profesjonalny druk offsetowy zgodny z wytycznymi oraz potrzebami naszych klientów. Zapewniamy wiele różnych formatów, najwyższą jakość i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Już dziś zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

usługi call center

Telemarketing to nie tylko sposób na dotarcie z ofertą, ale przede wszystkim metoda zdobycia tego co w handlu najważniejsze - zaufania Klientów. Dzięki naszym usługom, nie będą już Państwo musieli myśleć nad tworzeniem kolejnego działu w firmie. Będą Państwo mogli zlecić usługi call center firmie zewnętrznej - a dlaczego nam? Ponieważ jesteśmy najlepsi.

Outsourcing zespołów sprzedażowych

Pomożemy zarządzać teamami tworzącymi firmę w sposób optymalny dla danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy outsourcing zespołów sprzedażowych, a więc w imieniu założycieli i członków firmy koordynujemy pracą poszczególnych teamów, zajmujemy się sprawami kadrowymi i zwiększamy organizację wewnątrz danego teamu specjalistów.

Druk naklejek

Drukarnia cyfrowa Online specjalizuje się w realizacji zleceń obejmujących wykonanie różnego rodzaju materiałów graficznych, reklamowych i promocyjnych. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk naklejek różnego rodzaju i o dowolnym kształcie, folii samoprzylepnych, okiennych, samochodowych oraz ściennych, fototapet, a także oklejania witryn.

Ksero Wrocław

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką przedstawia nasz punkt ksero. Wrocław to teren, na którym przyjmujemy zlecenia. Tutaj zamówią Państwo wydruki ulotek, eleganckie wizytówki i wiele innych przedmiotów. Świadczymy również wysokiej jakości usługi drukowania i kopiowania. Zapraszamy do naszego studia oraz na stronę internetową

Owijaki produktowe

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach logistycznych, w tym w narzędziach, takich jak owijaki produktowe. Pomagają one w bezpiecznym i efektywnym transporcie towarów, gwarantując ich nienaruszony stan podczas przewozu. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz nie tylko na komforcie, ale także na ograniczeniu kosztów związanych z ewentualnymi uszkodzeniami produktów. Przekonaj się, jak łatwo i sprawnie można poprawić jakość procesów logistycznych. Skontaktuj się z nami już dziś, zadbaj o swój biznes z nami!