Fotografia nieruchomości

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się pośredniczeniem w sprzedaży oraz kupnie nieruchomości. Pomogło mi to zrozumieć jak duże znaczenie mają poprawnie wykonane zdjęcia, z odpowiednio dobranym ujęciem. Fotograf wnętrz z siedzibą w Toruniu, który wykorzystuje lampy studyjne oraz sprzęt renomowanej marki Nikon do wykonania ostrych i profesjonalnych zdjęć. W ofercie znajduje się również doradztwo internetowe oraz przygotowanie spaceru po mieszkaniu lub domu w przestrzeni wirtualnej, za pomocą wizualizacji.

Sklep z artykułami szkolnymi

Nasz sklep posiada w swojej ofercie artykuły szkolne takie jak plecaki, teczki i piórniki. Mamy bardzo szeroki asortyment, który stale poszerzamy. Dbamy, aby wybór produktów był cały czas jak największy. Gwarantujemy, że proponowane na stronie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbaniem o wszystkie - nawet te najmniejsze detale. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Zdjęcia do dokumentów Kraków

Nasze studio fotograficzne wykonuje między innymi zdjęcia do dokumentów, fotografie biznesowe oraz bardzo popularne w ostatnim czasie sesje noworodkowe. Zapewniamy wysoką jakość fotografii, dobry kontakt i korzystne ceny. Zachęcamy do wybrania naszych usług i odwiedzenia naszego studia, które mieści się w Krakowie.

Transmisje sportowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych usług, które sprostają oczekiwaniom każdego z klientów. W ramach prowadzonych działań oferujemy transmisje sportowe na dużym ekranie. Jest to doskonały sposób na spędzenie chwili wolnego czasu na świeżym powietrzu podczas kibicowania swojej ulubionej drużynie.

Taniec argentyński

Oferujemy zajęcia w parach oraz solo. Każdą lekcję prowadzą profesjonalni i utytułowani instruktorzy. Naszą ofertę tworzy taniec argentyński, tango milonga, latino solo oraz zajęcia dla narzeczonych. Zapewniamy przyjemną atmosferę w kameralnym gronie i atrakcyjnych cenach. Grafik dostosowany jest do osób uczących się i pracujących.

Fotografia architektury

Jeśli potrzebna jest Wam najlepsza fotografia architektury, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się przygotowywaniem dla naszych klientów najlepszych rozwiązań, gwarantujemy Wam najciekawsze sposoby na zaprezentowanie Waszych budynków. Dzięki nam podkreślone zostaną ich najważniejsze walory i korzyści.

Teatr impro

Interesujesz się sztuką, a także niezgłębioną naturą ludzkiego umysłu? Dzięki nam możesz teraz połączyć swoje fascynacje i zobaczyć je na jednej scenie. Nasz teatr impro z Warszawy popuszcza cugli swoim myślom i za każdym razem tworzy spontaniczny spektakl. Największą inspiracją dla aktorów jest z kolei widownia.