Porady prawne Kraków

W kancelarii świadczone są usługi z zakresu wspierania firm w sprawach dotyczących problemów z regulacją należności przez kontrahentów, zmieniających się przepisów, czy też łamaniem zasad uczciwej konkurencji. Obsługa prawna Macieja Sawińskiego kierowana jest do zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Płyty granitowe

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu najwyższej jakości materiałów z branży kamieniarskiej, to mieszcząca się w Strzegomiu firma Signia jest w stanie zaoferować Ci najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się importem, montażem oraz produkcją wyrobów o zróżnicowanych charakterze, przeznaczonych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla Inwestorów. Znajdziecie u nas płyty granitowe, chodnikowe i elewacyjne, nagrobki, schody i posadzki, blaty, parapety i wiele innych. Umożliwiamy wykonanie produktu dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Pomoc dłużnikom

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie obowiązków w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego i administracyjnego. W ramach prawa cywilnego świadczymy pomoc dłużnikom, czyli osobom, które z pewnych względów mają problem ze spłatą zobowiązań finansowych. W tym zakresie zajmujemy się określeniem wysokości roszczenia, a także opracowaniem dogodnych rat.

Wywóz gruzu Kraków

Dzięki uzyskanym uprawnieniom i nowoczesnym pojazdom, prowadzimy profesjonalny wywóz gruzu (budowlanego oraz ceglastego), ziemi, styropianu, folii, odpadów zielonych i wielu innych śmieci pozostałych po remontach i budowach. Zachęcamy do skorzystania z oferty - właściwie pozbędziemy się nawet największych zanieczyszczeń.

Alimenty Szczecin

Zapraszamy do skorzystania z porad adwokat Anny Kseń. Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód, separację, podział majątku, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, adopcję i alimenty. Warto skorzystać z pomocy nie tylko z uwagi na ogromną wiedzę prawniczą, ale także na wrażliwość wykazywaną w takich przypadkach, a jest ona wtedy niewątpliwie konieczna dla dobra stron.

Prawnik Wodzisław Śląski

Podczas procesu rozwodowego reguluje się nie tylko formalne zakończenie małżeństwa, ale również wiele innych istotnych kwestii. Mówimy m.in. o podziale majątku, ustaleniu kwoty alimentów czy też regulacji opieki nad dziećmi. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do konfrontacji na wokandzie i skorzystać z pomocy adwokat. Sprawy rodzinne znajdują się w zasięgu zainteresowań zawodowych prawnik Małgorzaty Tannenberg z Wodzisławia Śląskiego. Lista oferowanych w tym zakresie usług została opublikowana na stronie internetowej.

notariusz Szczecin

Udzielamy porad prawnych, a także sporządzamy różnego rodzaju akty urzędowe. Notariusz naszej kancelarii pomoże Państwu zarówno w zakresie spraw dziedziczenia, jak i małżeńskich oraz rodzinnych. Zajmujemy się również kwestiami związanymi z obsługa prawną firm jak np. pełnomocnictwa, zbycie udziałów i więcej. Usługi kierujemy do klientów ze Szczecina, ale nie tylko.

organizacja pogrzebu Kraków

Utrata bliskiej osoby jest dużym ciosem dla każdego. Chciałoby się w takich momentach zamknąć przed całym światem, ale ktoś musi się przecież zająć pochówkiem. Organizacja pogrzebu w Krakowie to coś, w czym możemy Ci pomóc i przejąć wszystkie obowiązki. Odbierzemy ciało zmarłego i załatwimy formalności z USC i ZUS.

ochrona wynajem

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym potrzebna jest profesjonalna agencja ochrony. Wynajem ochrony w Warszawie, w mieście gdzie znajdziecie naszych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest uzyskiwanie właściwego zabezpieczenia dla posiadanych przez naszych klientów obiektów różnego typu.

Pogrzeby Olkusz

Zmarła Ci bliska osoba i musisz zorganizować pochówek? Pomoże Ci w tym nasz zakład pogrzebowy. Załatwimy wszystko - od przewiezienia ciała po wybór trumny lub urny i kwiaty. Wykonujemy pochówki zarówno katolickie, jak i świeckie. Jesteśmy w stanie dopełnić formalności także w przypadku innych wyznań. Nasze biuro mieści się w Olkuszu.

Odfrankowienie kredytu kancelaria

Oferujemy różne formy pomocy, w tym unieważnienie umowy i zwrot opłat i prowizji. Do zakresu usług naszej kancelarii należy także odfrankowienie kredytu. Dzięki wyeliminowaniu z umowy niedozwolonych klauzul, możliwa jest zmiana waluty na polskie złotówki, co sprawia, że spłata zobowiązania stanowi mniejsze obciążenie.

licytacje kostrzyn

Na stronie internetowej znajdują się informacje związane z aukcjami nieruchomości i ruchomości. Przedstawione licytacje dotyczą terenów wokół Kostrzyna. Dane pozwalają na zapoznanie się z rodzajem, ceną wywoławczą, czasem i miejscem przeprowadzenia aukcji. Obwieszczenia zawierają niezbędne informacje dla osób zainteresowanych zakupem.