Porady prawne Kraków

W kancelarii świadczone są usługi z zakresu wspierania firm w sprawach dotyczących problemów z regulacją należności przez kontrahentów, zmieniających się przepisów, czy też łamaniem zasad uczciwej konkurencji. Obsługa prawna Macieja Sawińskiego kierowana jest do zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Licytacje komornicze Częstochowa

Nasza firma organizuje na najwyższym poziomie licytacje komornicze. Częstochowa to rejon, na którym działamy. Nasz komornik zawsze działa skutecznie i profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo różnego rodzaju nieruchomości i ruchomości, które podlegają licytacji. Zapraszamy do sprawdzenia!

Płyty granitowe

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu najwyższej jakości materiałów z branży kamieniarskiej, to mieszcząca się w Strzegomiu firma Signia jest w stanie zaoferować Ci najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się importem, montażem oraz produkcją wyrobów o zróżnicowanych charakterze, przeznaczonych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla Inwestorów. Znajdziecie u nas płyty granitowe, chodnikowe i elewacyjne, nagrobki, schody i posadzki, blaty, parapety i wiele innych. Umożliwiamy wykonanie produktu dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Pomoc dłużnikom

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie obowiązków w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego i administracyjnego. W ramach prawa cywilnego świadczymy pomoc dłużnikom, czyli osobom, które z pewnych względów mają problem ze spłatą zobowiązań finansowych. W tym zakresie zajmujemy się określeniem wysokości roszczenia, a także opracowaniem dogodnych rat.

Wywóz gruzu Kraków

Dzięki uzyskanym uprawnieniom i nowoczesnym pojazdom, prowadzimy profesjonalny wywóz gruzu (budowlanego oraz ceglastego), ziemi, styropianu, folii, odpadów zielonych i wielu innych śmieci pozostałych po remontach i budowach. Zachęcamy do skorzystania z oferty - właściwie pozbędziemy się nawet największych zanieczyszczeń.

Odszkodowanie za śmierć w wypadku

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o odszkodowanie za śmierć w wypadku komunikacyjnym. Możliwe jest zdobycie rekompensaty finansowej w sytuacji, w której rodzina lub bliscy odczuwają straty finansowe lub też moralne związane z nagłym odejściem bliskiej im osoby. Adwokat świadczy wsparcie w uzyskaniu zadośćuczynienia.