Porady prawne Kraków

W kancelarii świadczone są usługi z zakresu wspierania firm w sprawach dotyczących problemów z regulacją należności przez kontrahentów, zmieniających się przepisów, czy też łamaniem zasad uczciwej konkurencji. Obsługa prawna Macieja Sawińskiego kierowana jest do zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Licytacje komornicze Częstochowa

Nasza firma organizuje na najwyższym poziomie licytacje komornicze. Częstochowa to rejon, na którym działamy. Nasz komornik zawsze działa skutecznie i profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo różnego rodzaju nieruchomości i ruchomości, które podlegają licytacji. Zapraszamy do sprawdzenia!

Czyszczenie rur wodnych

Kiedy pozbywamy się osadu z Twojej instalacji, masz pewność, że nie uszkodzimy jej - nasze chemiczne produkty są całkowicie bezpieczne dla ocynku. Czyszczenie rur wodnych pozwala na zmniejszenie opłat za ogrzewanie, przywraca także właściwe ciśnienie w kranach i sprawia, że wypływająca z nich ciecz jest czysta i pozbawiona drobinek rdzy.

Płyty granitowe

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu najwyższej jakości materiałów z branży kamieniarskiej, to mieszcząca się w Strzegomiu firma Signia jest w stanie zaoferować Ci najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się importem, montażem oraz produkcją wyrobów o zróżnicowanych charakterze, przeznaczonych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla Inwestorów. Znajdziecie u nas płyty granitowe, chodnikowe i elewacyjne, nagrobki, schody i posadzki, blaty, parapety i wiele innych. Umożliwiamy wykonanie produktu dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta.