Pomoc dłużnikom

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie obowiązków w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego i administracyjnego. W ramach prawa cywilnego świadczymy pomoc dłużnikom, czyli osobom, które z pewnych względów mają problem ze spłatą zobowiązań finansowych. W tym zakresie zajmujemy się określeniem wysokości roszczenia, a także opracowaniem dogodnych rat.

Wywóz gruzu Kraków

Dzięki uzyskanym uprawnieniom i nowoczesnym pojazdom, prowadzimy profesjonalny wywóz gruzu (budowlanego oraz ceglastego), ziemi, styropianu, folii, odpadów zielonych i wielu innych śmieci pozostałych po remontach i budowach. Zachęcamy do skorzystania z oferty - właściwie pozbędziemy się nawet największych zanieczyszczeń.

Prawnik Wodzisław Śląski

Podczas procesu rozwodowego reguluje się nie tylko formalne zakończenie małżeństwa, ale również wiele innych istotnych kwestii. Mówimy m.in. o podziale majątku, ustaleniu kwoty alimentów czy też regulacji opieki nad dziećmi. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do konfrontacji na wokandzie i skorzystać z pomocy adwokat. Sprawy rodzinne znajdują się w zasięgu zainteresowań zawodowych prawnik Małgorzaty Tannenberg z Wodzisławia Śląskiego. Lista oferowanych w tym zakresie usług została opublikowana na stronie internetowej.

notariusz Szczecin

Udzielamy porad prawnych, a także sporządzamy różnego rodzaju akty urzędowe. Notariusz naszej kancelarii pomoże Państwu zarówno w zakresie spraw dziedziczenia, jak i małżeńskich oraz rodzinnych. Zajmujemy się również kwestiami związanymi z obsługa prawną firm jak np. pełnomocnictwa, zbycie udziałów i więcej. Usługi kierujemy do klientów ze Szczecina, ale nie tylko.

organizacja pogrzebu Kraków

Utrata bliskiej osoby jest dużym ciosem dla każdego. Chciałoby się w takich momentach zamknąć przed całym światem, ale ktoś musi się przecież zająć pochówkiem. Organizacja pogrzebu w Krakowie to coś, w czym możemy Ci pomóc i przejąć wszystkie obowiązki. Odbierzemy ciało zmarłego i załatwimy formalności z USC i ZUS.

licytacje kostrzyn

Na stronie internetowej znajdują się informacje związane z aukcjami nieruchomości i ruchomości. Przedstawione licytacje dotyczą terenów wokół Kostrzyna. Dane pozwalają na zapoznanie się z rodzajem, ceną wywoławczą, czasem i miejscem przeprowadzenia aukcji. Obwieszczenia zawierają niezbędne informacje dla osób zainteresowanych zakupem.

Kancelaria radców prawnych

W zakresie prowadzonej przez nas działalności znajdziecie liczne usługi, jakie wykonuje dla Was nasza kancelaria radców prawnych. Znajdziecie u nas możliwość przygotowywania dla Was potrzebnych Wam wniosków sądowych, pism procesowych i innych akt, jakie potrzebne są na przykład do prowadzenia spraw. Znajdziecie u nas specjalistów, którzy zajmują się także reprezentowaniem Was przed wybranymi organami w trakcie postępowania, regulowanego przez kodeks karny, cywilny, rodzinny, administracyjny etc.

Wniosek o wszczęcie egzekucji

Każdy ma prawo do odzyskania swoich należności. W tym celu warto jest zatrudnić komornika. Kancelaria Komornicza Andrzej Lus w Kostrzynie nad Odrą zajmuje się egzekucjami na terenie przypisanym do Sądu Rejonowego w Warszawie-Woli. Aby skorzystać z jego usług należy złożyć, zgodnie z przepisami polskiego prawa, pisemny wniosek o wszczęcie egzekucji i wybrać komornika.

Kancelaria Pruszków

Jako kancelaria komornicza w Pruszkowie dbamy o to, aby wszyscy nasi klienci otrzymali w pełni fachową i kompleksową pomoc. W ramach naszej działalności zajmujemy się takimi sprawami jak odzyskanie długu, przeprowadzaniem spisu inwentarza, sporządzaniem protokołu stanu faktycznego czy wszelkiego rodzaju egzekucjami.