Outsourcing ABI

Każda firma i przedsiębiorstwo zobowiązane jest do podejmowania działań służących ochronie danych osobowych. Dlatego też pragniemy państwu pomóc w tych działaniach i oferujemy nasze usługi. Możemy zarówno przejąć pełen nadzór nad informacjami i ich transmisją, jak również udzielić państwu wsparcia merytorycznego.

Porady prawne Kraków

W kancelarii świadczone są usługi z zakresu wspierania firm w sprawach dotyczących problemów z regulacją należności przez kontrahentów, zmieniających się przepisów, czy też łamaniem zasad uczciwej konkurencji. Obsługa prawna Macieja Sawińskiego kierowana jest do zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Licytacje komornicze Częstochowa

Nasza firma organizuje na najwyższym poziomie licytacje komornicze. Częstochowa to rejon, na którym działamy. Nasz komornik zawsze działa skutecznie i profesjonalnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo różnego rodzaju nieruchomości i ruchomości, które podlegają licytacji. Zapraszamy do sprawdzenia!

Kancelaria prawna

W naszej działalności skupiamy się na obsłudze przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych. Kancelaria Prawna Rębowski & Kosela oferuje usługi z zakresu ustawodawstwa gospodarczego, handlowego, podatkowego, czy też przepisów dotyczących zatrudniania. Zajmujemy się doradztwem, przygotowywaniem dokumentów, a także prowadzeniem audytów.