Wyposażenie gastronomii

Kompleksowa oferta przedsiębiorstwa specjalizującego się w branży urządzeń dla zakładów przetwórstwa spożywczego, restauracji, bistro i innych, zawiera między innymi piece do pizzy, konwekcyjno-parowe, naczynia kuchenne, szafy chłodnicze i wiele innego, nowoczesnego sprzętu. Wyposażenie gastronomii, oferowane przez Gastronet, wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a w rezultacie najwyższą trwałością i funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu. Ponadto dostępny sprzęt łatwo utrzymać w stanie perfekcyjnej czystości. Zapraszamy na stronę!

Lody Kraków

Poszukiwanie idealnych, wyważonych lodów może niejednokrotnie trwać latami. Bowiem, na rynku polskim istnieje cała masa produktów bogatych w konserwanty i sztuczne aromaty. Jednakże, trendowi temu przeciwstawia się zdecydowanie marka Grycan, która otworzyła właśnie kolejną ze swoich lodziarni- w Krakowie.

Woda mineralna

Jesteśmy dystrybutorem płynów, z których w większości składa się organizm człowieka. Nasza woda mineralna wydobywana jest z obszaru ekologicznie chronionego, dzięki czemu mają Państwo gwarancje jej krystalicznej czystości. Produkty oferowane przez PiastPol cechują się stosunkowo dużą zawartością substancji mineralnych. Jeden litr zawiera 10 miligramów sodu, 2 potasu, 62 wapnia, 12 magnezu, a także śladowe ilości żelaza i manganu. Wszystkie z tych substancji mineralnych również pozytywnie wpływają na organizm człowieka.

herbata sklep internetowy

Zapewniamy, że w naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości herbata. Sklep internetowy Samowar to miejsce, w którym możliwe będzie zaopatrzenie się w wyjątkowej klasy produkty z egzotycznych zakątków naszego globu. Ciekawe smaki i niepowtarzalne aromaty, z pewnością wprowadza do Państwa życia nieco oryginalnego klimatu. Zapewniamy, że najlepszym wyborem dla osób szukających ciekawych doznań będzie nasza herbata. Zapraszamy!

Stoiska targowe

Chcesz, by Twoja firma została zaprezentowana w nieszablonowy sposób? Pragniesz, by Wasza wystawa przyciągała wzrok? Zleć wykonanie projektu nam! Stoiska targowe, które tworzymy, pozwalają promować markę w najlepszy możliwy sposób - poprzez kreatywność. Powiedz nam, czego potrzebujesz - organizujemy konstrukcje z miejscami na wieszaki, lustrami, leżakami i innymi!

Dżem z wiśni

Wszystkie przetwory, które znajdą Państwo w naszej ofercie swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyłącznie naturalnym składnikom. Nasz niskosłodzony dżem z wiśni wykorzystać można zarówno do tostów lub kanapek jak i w czasie tworzenia domowych wypieków. Pod wieczkiem skrywa się aromat prawdziwych owoców, któremu trudno się oprzeć.

szafy mroźnicze

W ofercie dostawcy urządzeń i wyposażenia dla masarni znajdą państwo nowoczesne szafy mroźnicze dla magazynów, a także zakładów przetwórstwa mięsnego. To zaawansowane technologicznie, solidnie wykonane chłodnie, przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Dzięki nim przechowywane mięso zachowuje świeżość.

Torty weselne na zamówienie

Przedstawiamy usługi firmy Steskal na torty weselne najwyższej jakości, zdobione zgodnie z obowiązującymi trendami, modne i kolorowo, z zastosowaniem wstążeczek, koralików, zabawnych figurek. Oferujemy eleganckie lukry, ręcznie robione, idealnie gładkie i dostępne w wielu kolorach. Nałożone na dowolne ciasto staną się doskonałym uzupełnieniem pozostałych elementów dekoracyjnych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również na inne słodkości okolicznościowe, w tym na chrzciny, jubileusze, urodziny.

Grzyby w zalewie naturalnej

Uwielbiasz marynowane podgrzybki, borowiki lub kurki? Nasz sklep oferuje grzyby w zalewie naturalnej, które będą idealne jako dodatek do potraw lub przystawek. W szczelnie zamkniętych słoikach kurki, maślaki oraz pieczarki zmieszane zostały z najlepszej jakości warzywami, aby ubogacić smak tak przygotowanej przekąski.