Wczasy rehabilitacyjne

Biuro Turystyczne Amitur z Warszawy zaprasza na wczasy rehabilitacyjne do najpiękniejszych uzdrowisk naszego kraju. Wszystkich pacjentów z chorobami układu ruchu (oprócz osób poruszających się na wózkach), układu oddechowego, krążeniowego, z zaburzeniami odżywiania, epilepsją, cukrzycą, schorzeniami psychicznymi itp. zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Preparaty stomatologiczne

W asortymencie sklepu internetowego można znaleźć takie produkty, jak pianki do tamowania krwawienia czy pasty do leczenia suchych zębodołów. Wszystkie oferowane preparaty stomatologiczne i retrakcyjne udostępniamy zarówno na sztuki, jak i w sprzedaży hurtowej, co jest przydatne w przypadku gabinetów dentystycznych.

Urządzenia do gabinetów medycznych

Proponujemy Państwu sprzedaż specjalistycznego wyposażenia do szpitali i innych ośrodków zdrowia. Nasze urządzenia do gabinetów medycznych to między innymi fiberoskopy czy diatermie. Zapewniamy dostęp do sprzętów i narzędzi, umożliwiających wykonywanie wielu różnych zabiegów, m.in. elektrochirurgicznych.

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień to skomplikowany proces, który powinien być wspomagany przez specjalistów. Wiele osób nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z pokonaniem nałogu i właśnie one powinny trafić do naszego profesjonalnego ośrodka. Terapia alkoholowa wymaga profesjonalnego podejścia, które gwarantuje chorym wsparcie i wskazuje im prawidłową drogę do wyleczenia. W naszym ośrodku pomoc znaleźć mogą osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu czy zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

przypadek kliniczny

Na naszej stronie internetowej publikujemy historie pacjentów z nowotworami, z którymi mieliśmy styczność, oraz zaproponowane im leczenie. Dobrze przeanalizowane przypadki kliniczne, z opisem objawów, charakterystyki pacjenta, postawionej diagnozy oraz etapów i efektów leczenia, mogą być użyteczne dla lekarzy i diagnostyków.

kolagen

Regularne przyjmowanie kapsułek opartych na naturalnych składnikach, powoduje skuteczne odżywienie organizmu i nawilżenie skóry. Szczególnie polecamy kolagen w tabletkach, stanowiący bogate źródło wartości dla całego ciała. Preparat jest hipoalergiczny, tworzy barierę chroniącą przed różnymi warunkami atmosferycznymi, poprawia jędrność, a tym samym optycznie wysmukla.

Wyposażenie stomatologiczne

Zajmujemy się sprzedażą narzędzi dentystycznych, wykorzystywanych podczas zabiegów chirurgicznych oraz zachowawczych. Wyposażenie stomatologiczne to instrumenty wykonane z certyfikowanych, sterylnych materiałów. Są przeznaczone wyłącznie do użytku przez dentystów w odpowiednich placówkach medycznych.

Wózek toaletowy

Zajmujemy się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego. Wśród wielu oferowanych produktów znajduje się wózek toaletowy ze stalową ramą oraz nieprzemakalnym siedziskiem wypełnionym gąbką. Oprócz niego posiadamy w ofercie również kule inwalidzkie, balkoniki, stojaki na kroplówki, stoły do masażu czy też podnośniki pacjenta.

Ból kości ogonowej

Osoby w każdym wieku często skarżą się na różnego rodzaju dolegliwości, które dotykają przede wszystkim konkretnych odcinków kręgosłupa. Ból kości ogonowej może mieć różne przyczyny, a także konsekwencje. Zazwyczaj jest on spowodowany długotrwałą pracą w pozycji siedzącej lub wystąpieniem zmian infekcyjnych.

Pulmonolog Szczecin prywatnie

Zmagasz się z chorobą płuc? Pulmonolog w Szczecinie przyjmuje prywatnie. Możesz skorzystać z porad lekarza specjalisty bez konieczności okazania skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Przychodnia jest czynna w godzinach 9:00-18:00. Zarejestruj się telefonicznie - numer znajduje się n stronie internetowej.

Usg jąder Kraków

W naszym centrum medyczno-diagnostycznym Prima Med udostępniamy opiekę lekarską, a także usługi ortopedii, chirurgii, kardiologii, neurologii, urologii, stomatologii, dermatologii i ginekologii. Wykonujemy m.in. USG jąder, które pozwoli zdiagnozować stan nie tylko ich, ale również całej moszny. Siedziba naszej przychodzi lekarskiej znajduje się w Krakowie.

Rhinoplastyka

Ten zabieg ma na celu nie tylko zmianę wyglądu twarzy. Jego zadaniem jest również poprawa funkcjonalności tej części ciała, na przykład poprzez wyprostowanie przegrody nosowej. Rhinoplastyka, bo o niej właśnie mowa, to operacja nosa. Przed jej wykonaniem lekarz przeprowadza dokładny wywiad, który jest podstawą do zakwalifikowania do przeprowadzenia zabiegu.

koncentrator tlenu przenośny na baterię

W skład naszego zestawu wchodzi 7 przedmiotów. Wymienić tutaj możemy koncentrator tlenu przenośny na baterię, baterię pojedynczą, torbę, ładowarkę sieciową oraz samochodową, instrukcję oraz kaniulę o długości dokładnie 2,1 metra. Samo urządzeni waży 2,2 kilograma i generuje hałas nieprzekraczający 42 decybeli.

Odcisk pod paznokciem

Problem jakim jest odcisk pod paznokciem może pojawiać się na skutek długotrwałego ucisku na tkankę. Taka sytuacja pojawia się np. przy korzystaniu z niedopasowanego obuwia - za ciasnego lub uciskającego. Inną przyczyną występowania tego problemu może być też deformacja stóp pacjenta. Odcisk pod paznokciem to problem, z którym można zgłosić się do podologa.

Flegamina

W naszej aptece znajdziesz preparaty, które mogą pomóc na przeziębienie. Flegamina to syrop o smaku miętowym. Lek nie zawiera cukru. W jednym opakowaniu buteleczki znajduje się 200 ml płynu. Syrop zawiera bromoheksyny chlorowodorek, który może pomóc wykrztusić i upłynnić wydzielinę z dróg oddechowych. Preparatu nie należy zażywać bezpośrednio przed snem. Mogą go stosować dorośli, jak i dzieci od siódmego roku życia. Zalecana dawka spożycia to jedna łyżka dla dzieci od 7 do 12 lat 3 razy na dobę, a dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia - dwie łyżki 3 razy na dobę.

Aparaty na zęby Warszawa

Nasza klinika stomatologiczna, której specjalnością są nowoczesne aparaty na zęby, zaprasza serdecznie do swojej siedziby znajdującej się w Warszawie. Do naprawy stanu uzębienia używamy innowacyjnych metod leczenia, rekomendowanych przez specjalistów z dziedziny ortodoncji. Korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu, który umożliwia komfortowe i bezbolesne zabiegi. Polecane przez nas aparaty na zęby skutecznie i kompleksowo poprawiają wygląd zgryzu. Jesteśmy jednym z wiodących gabinetów ortodontycznych na terenie Krakowa.