Zapalenie skóry głowy

Egzema dotyczy co piątego członka naszej populacji, dlatego nasza redakcja stara się wyjaśnić, na czym ona polega i jak ją leczyć. Zapalenie skóry głowy charakteryzuje się powstawaniem suchych, zaczerwienionych miejsc także na owłosionych częściach ciała. Niestety, schorzenie to jest długotrwałe i trudne do wyleczenia, ale im szybciej podjęta zostanie kuracja, tym większa szansa na szybki powrót do zdrowia. Czytaj na RealBeauty jakie leki stosuje się w takich przypadkach i umów się do trychologa.

Stomatologia Łódź

Zaawansowane techniki diagnostyki i leczenia tylko w Klinice Duodent Łódź. Nasza działalność oferuje państwu wyjątkowo dopracowane zaplecze techniczne. Kompleksowo i zgodnie ze światowymi standardami działa u nas nowoczesna stomatologia. Odwiedź również nasz serwis internetowy i zobacz pełną gamę oferowanych usług.

Leczenie boreliozy

Spędzasz dużo czasu na łonie natury? Szczególne środki ostrożności pozwolą Ci uniknąć zakażenia od kleszczowego, czyli boreliozy. Jeśli jednak znajdziesz na swojej skórze wypukłą, ciepłą zmianę - zgłoś się do lekarza. Im wcześniej zdiagnozowana, tym łatwiejsza do wyleczenia. Powikłania boreliozy mogą być tragiczne w skutkach, dlatego warto wybrać się szybko na konsultację. Leczenie ułatwi użycie suplementu diety bogatego w alkaloidy, kwas chlorogenowy, antyoksydanty i związki fenolowe - BorelissPro.

Odchudzanie sokami

Wśród oferowanych przez firmę Cleanse Me produktów znajdziesz między innymi kurację mającą na celu pozbycie się zbędnych kilogramów. Naszym Klientom proponujemy odchudzanie sokami, które polega na spożywaniu napojów przygotowanych na bazie wyselekcjonowanych warzyw i owoców. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na naszą stronę.

Podologia Gorzów

Nasz gabinet w Gorzowie zajmuje się szeroko pojętą pielęgnacją stóp. Podologia to dziedzina nauki, która obejmuje między innymi oczyszczanie miejsc zmienionych chorobowo, usuwanie odcisków i modzeli oraz leczenie grzybicy laserem Lunula. W ofercie mamy również malowanie paznokci metodą zwykłą oraz hybrydową.

Organiczne kremy do stóp

Z pomocą naszej oferty możesz zadbać o swoje ciało, wykorzystując w pełni naturalne i hipoalergiczne kosmetyki. Prezentowane przez nas organiczne kremy do stóp oraz peelingi zawierają szereg wyciągów i ekstraktów roślinnych, które łagodzą podrażnienia, regenerują naskórek i zapewniają doskonałe odżywienie.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Białystok

Nasz gabinet dentystyczny specjalizuje się chirurgii szczękowej, usuwaniu zębów, resekcji czy odbarczaniu torbieli. W naszej Białostockiej przychodni wykonujemy także leczenie kanałowe pod mikroskopem, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych, tomografię szczęki, czy żuchwy. Zajmujemy się również wybielaniem zębów.

Czy w Polsce wybuchła epidemia żółtaczki pokarmowej?

Wiele chorób zostaje uznane za nieistniejące w naszym kraju, więc zagrożenie z ich strony jest bagatelizowane. Mimo, że nikt zdaje się w to nie wierzyć, co jakiś czas słyszymy pytania, takie jak - Czy w Polsce wybuchła epidemia żółtaczki pokarmowej? Które choroby nadal stanowią realne zagrożenie, a które przeminęły bezpowrotnie?

Okulary Ray Ban

W ostatnich latach wiele firm odzieżowych zaczęło produkować szkła przeciwsłoneczne. Okulary Ray Ban z kolei to tradycja sięgająca 1937 roku, którą przez lata podtrzymywały miliony ludzi na całym świecie, w tym gwiazdy, takie jak Marilyn Monroe czy Michael Jackson. Poza tym, firma ta jako jedna z pierwszych zaczęła stosować filtry, chroniące wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

jagody inków

Posiadające wyjątkowe właściwości zdrowotne i poprawiające ogólnie samopoczucie jagody Inków to świetny sposób, aby oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. Są one w całości naturalne i organiczne, więc można je jeść bez obawy o to, że zawierają niepożądane i niebezpieczne składniki. Można dodawać je między innymi do deserów.

Wczasy rehabilitacyjne

Biuro Turystyczne Amitur z Warszawy zaprasza na wczasy rehabilitacyjne do najpiękniejszych uzdrowisk naszego kraju. Wszystkich pacjentów z chorobami układu ruchu (oprócz osób poruszających się na wózkach), układu oddechowego, krążeniowego, z zaburzeniami odżywiania, epilepsją, cukrzycą, schorzeniami psychicznymi itp. zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.