Stomatologia Łódź

Zaawansowane techniki diagnostyki i leczenia tylko w Klinice Duodent Łódź. Nasza działalność oferuje państwu wyjątkowo dopracowane zaplecze techniczne. Kompleksowo i zgodnie ze światowymi standardami działa u nas nowoczesna stomatologia. Odwiedź również nasz serwis internetowy i zobacz pełną gamę oferowanych usług.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Białystok

Nasz gabinet dentystyczny specjalizuje się chirurgii szczękowej, usuwaniu zębów, resekcji czy odbarczaniu torbieli. W naszej Białostockiej przychodni wykonujemy także leczenie kanałowe pod mikroskopem, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych, tomografię szczęki, czy żuchwy. Zajmujemy się również wybielaniem zębów.

Okulary Ray Ban

W ostatnich latach wiele firm odzieżowych zaczęło produkować szkła przeciwsłoneczne. Okulary Ray Ban z kolei to tradycja sięgająca 1937 roku, którą przez lata podtrzymywały miliony ludzi na całym świecie, w tym gwiazdy, takie jak Marilyn Monroe czy Michael Jackson. Poza tym, firma ta jako jedna z pierwszych zaczęła stosować filtry, chroniące wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Wczasy rehabilitacyjne

Biuro Turystyczne Amitur z Warszawy zaprasza na wczasy rehabilitacyjne do najpiękniejszych uzdrowisk naszego kraju. Wszystkich pacjentów z chorobami układu ruchu (oprócz osób poruszających się na wózkach), układu oddechowego, krążeniowego, z zaburzeniami odżywiania, epilepsją, cukrzycą, schorzeniami psychicznymi itp. zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Preparaty stomatologiczne

W asortymencie sklepu internetowego można znaleźć takie produkty, jak pianki do tamowania krwawienia czy pasty do leczenia suchych zębodołów. Wszystkie oferowane preparaty stomatologiczne i retrakcyjne udostępniamy zarówno na sztuki, jak i w sprzedaży hurtowej, co jest przydatne w przypadku gabinetów dentystycznych.

urządzenia do gabinetów medycznych

Proponujemy Państwu sprzedaż specjalistycznego wyposażenia do szpitali i innych ośrodków zdrowia. Nasze urządzenia do gabinetów medycznych to między innymi fiberoskopy czy diatermie. Zapewniamy dostęp do sprzętów i narzędzi, umożliwiających wykonywanie wielu różnych zabiegów, m.in. elektrochirurgicznych.

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień to skomplikowany proces, który powinien być wspomagany przez specjalistów. Wiele osób nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z pokonaniem nałogu i właśnie one powinny trafić do naszego profesjonalnego ośrodka. Terapia alkoholowa wymaga profesjonalnego podejścia, które gwarantuje chorym wsparcie i wskazuje im prawidłową drogę do wyleczenia. W naszym ośrodku pomoc znaleźć mogą osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu czy zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czarny grzyb

Twardziak jadalny, znany też jako Shiitake lub Czarny Grzyb ma bardzo dużo właściwości zdrowotnych. Wykazuje działanie przeciwdziałające nowotworom i wirusom (niezależnie czy to wirus powodujący przeziębienie czy wywołujący HIV). Shiitake, które mają prozdrowotny wpływ na układ krążenia, można jeść w marynacie, ususzone, lub świeże.

Oliwa extra virgin

Najlepszym dodatkiem do wielu potraw jest oferowana przez naszą firmę oliwa z oliwek Extra Virgin. To niepowtarzalny smak i intensywny aromat sprawia, że nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz skutecznością w doprawianiu różnych potraw. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób doceniających wyjątkowy smak oraz konsystencję. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, dlatego proponujemy produkty tylko najwyższej klasy.

Psychiatra dla osób starszych

Potrzebna Ci rozmowa o problemach i pomoc w ich rozwiązaniu - właśnie na Ciebie czeka nasz psycholog oraz psychiatra dla osób starszych. Oferujemy pomoc profesjonalnych lekarzy. Dzięki nim poradzenie sobie z różnymi kłopotami będzie łatwiejsze, co sprawi, że zaczniesz pogodniej spoglądać w przyszłość.

przypadek kliniczny

Na naszej stronie internetowej publikujemy historie pacjentów z nowotworami, z którymi mieliśmy styczność, oraz zaproponowane im leczenie. Dobrze przeanalizowane przypadki kliniczne, z opisem objawów, charakterystyki pacjenta, postawionej diagnozy oraz etapów i efektów leczenia, mogą być użyteczne dla lekarzy i diagnostyków.

Sesje terapeutyczne

Wszystkich Państwa, którzy posiadają problemy, z którymi sobie nie radzą, odczuwają potrzebę zwierzenia się komuś, potrzebują porady specjalisty, zapraszamy na psychoterapie do naszego gabinetu Dobre Nastroje w Warszawie. Wykwalifikowani i doświadczenie lekarze specjaliści zapewnią Państwu profesjonalną pomoc i wybiorą odpowiedni sposób leczenia. Prowadzimy sesje terapeutyczne indywidualne oraz grupowe, a także dla par i rodzin. Ponadto proponujemy również zajęcia relaksacyjne w tym nowoczesne muzykoterapie.

kolagen

Regularne przyjmowanie kapsułek opartych na naturalnych składnikach, powoduje skuteczne odżywienie organizmu i nawilżenie skóry. Szczególnie polecamy kolagen w tabletkach, stanowiący bogate źródło wartości dla całego ciała. Preparat jest hipoalergiczny, tworzy barierę chroniącą przed różnymi warunkami atmosferycznymi, poprawia jędrność, a tym samym optycznie wysmukla.

Wózki inwalidzkie

Nasza oferta to również wysokiej jakości wózki inwalidzkie. Są to funkcjonalne urządzenia, które w pewnym stopniu poprawiają komfort życia niepełnosprawnym i chorym osobom. Nasze wózki dostosowaliśmy do specjalnych potrzeb pacjentów. Proponujemy urządzenia medyczne najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Zależy nam przede wszystkim na komforcie i funkcjonalności oferowanych produktów. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

Lampa do fototerapii

Lampa do fototerapii, którą oferujemy, jest bardzo praktyczna,ponieważ umożliwia terapię żółtaczki poporodowej bez konieczności zamykania dziecka na stałe w inkubatorze. Można naświetlać maluszka również podczas trzymania go na rękach, karmienia czy przewijania. To znaczne ułatwienie dla rodziców, którym trudno przychodzi konieczność ograniczenia kontaktu w czasie, kiedy maluch dopiero przyszedł na świat.

Sklep zielarski online

Nasz sklep zielarski online to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie Państwo bardzo szeroki asortyment ziół i owoców suszonych. Oferujemy sprawdzone susze do sporządzania zdrowych naparów. Szczegółowe opisy pozwolą Państwu znaleźć dokładnie to, co będzie sprzyjało zdrowiu i zachowaniu dobrego samopoczucia.