pranie tapicerki siedlce

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec, wykonywanych przez zespół doświadczonych specjalistów. Firma Multi-Efekt proponuje Wam sprzątanie mieszkań, biur, zakładów przemysłowych i obiektów służby zdrowia. Dzięki nam zachowanie higieny w domu lub przedsiębiorstwie będzie niesamowicie łatwe. Ponadto świadczymy usługi specjalistyczne w zakres których wchodzi czyszczenie elewacji, pielęgnacja terenów zielonych, zabezpieczanie warstwą ochronną posadzek oraz usuwanie graffiti.

Fundusze unijne

W walce o przyznanie funduszy unijnych pomoże EDORADCA. Nasza firma zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw szybko rozwijających się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzięki systematycznym badaniom rynku, wiemy jakie pomysły mają szanse uzyskać dotację. Opiekujemy się projektem aż do jego zrealizowania.

Biuro rachunkowe

Serdecznie polecamy Państwu nasze biuro rachunkowe. Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym rozwija się wiele firm, dlatego rośnie również konkurencja. Przy obecnej sytuacji rynkowej nie można pozwolić sobie na mało skutecznego księgowego, gdyż tylko prawidłowe prowadzenie firmowej rachunkowości pozwoli Państwu skutecznie działać - bez strat. Jesteśmy przekonani, że nasza firma to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe, dlatego gorąco polecamy naszą ofertę. Więcej informacji na temat naszego biura, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

wynajem długoterminowy

Jako specjaliści w zakresie leasingu, oferujemy naszym Klientom wynajem długoterminowy samochodów, które staną się doskonałym uzupełnieniem firmowej floty pojazdów. Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. to profesjonaliści, którzy korzystają z najbardziej aktualnych rozwiązań i tym samym spełniają oczekiwania wymagających Klientów. Zapraszamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań, a my postaramy się dopasować rozwiązania w pełni indywidualnie do Waszych potrzeb, abyście osiągnęli korzyści finansowe.

Wirtualne biuro Warszawa tanio

Dla osób, które nie chcą przeznaczać znacznej części budżetu na lokal lub budynek w odpowiednio reprezentatywnej lokalizacji (jak Warszawa) przygotowana została nasza oferta. Wirtualne biuro pozwala tanio i łatwo prezentować Klientom prestiżowy adres, jednocześnie nie zakłócając realizowanych obowiązków służbowych.

Darmowe terminale płatnicze

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, praktycznym zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów, jest obsługa bezgotówkowa. Dlatego stworzono program, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może otrzymać darmowe terminale płatnicze, pozwalające na usprawnienie transakcji i zwiększenie poziomu ich bezpieczeństwa.

Blik

Choć cenimy karty kredytowe i debetowe, mają one swojego godnego następcę. Jest nią Blik - mobilny sposób płatności. Do wykonania przelewów, opłacenia zakupów czy wyciągnięcia pieniędzy z bankomatu wystarczy telefon z aplikacją. Największą zaletą tego rozwiązania jest jego szybkość - przelewy, nawet te międzybankowe, realizowane są bez zwłoki.

Usługi poligraficzne Warszawa

Introligatornia Unobrand świadczy także usługi poligraficzne. Dla zainteresowanych Klientów z Warszawy i okolic wykonujemy projekty i wydruki z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najlepszych urządzeń, dzięki czemu dostarczamy produkt najwyższej klasy. Zajmujemy się składem graficznym oraz projektowaniem opakowań.

Tłumacz przysięgły angielskiego

Jako wieloletni tłumacz przysięgły angielskiego zdaję sobie sprawę, że obecnie Klienci oczekują szybkiej i profesjonalnej usługi translacyjnej. W założonym przez mnie biurze pracują osoby z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zaoferować terminowe przekłady różnorodnych tekstów. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy czy urzędy.

sale szkoleniowe Poznań

Dla wszystkich firm i przedsiębiorców oferujemy wysokiej klasy sale szkoleniowe w Poznaniu. Przepiękna okolica pozytywnie wpływa na nastrój ludzi, dlatego nasze pomieszczenia to dobry klimat i odpowiednie wyposażenie - idealne na spotkania biznesowe. Aby poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy na naszą stronę www! Zapraszamy

Autoryzowany doradca

Firma Capital One Advisers uzyskała status Autoryzowanego Doradcy NewConnect - alternatywnego rynku giełdowego w naszym kraju. Wszystkich przedsiębiorców planujących wejście na ten rynek serdecznie zapraszamy do wybrania specjalistów tej cenionej firmy i skorzystania z ich bogatej wiedzy i doświadczenia.

Certyfikat dla firm

Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji! Certyfikat dla firm pozwoli na zwiększenie zaufania oraz wiarygodności klientów w stosunku do firmy. Nieważne jaką działalność prowadzisz, na podstawie tylko i wyłącznie referencji od klientów otrzymujesz Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług i prawo używania znaku Sprawdzona Jakość Usług.

Usługi księgowe Kraków

Nasza firma świadczy usługi księgowe. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasze biuro. Oferujemy kompleksową realizację działań związanych z księgowością i finansami, zarówno dla dużych firm, jak również niewielkich spółek. Polecamy również skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, którzy nie wiedzą, jak zadbać o swoje finanse. Nasza propozycja obejmuje usługi księgowe przede wszystkim na terenie Krakowa, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!

Coworking

Zarejestruj swoją działalność pod prestiżowym adresem w Warszawie, który stanie się reprezentatywną wizytówką Twojej firmy. Coworking oferowany przez Business Lab to wirtualne biuro na godziny z zapleczem konferencyjnym oraz gabinetem, w którym będziesz mógł przyjmować swoich Gości. Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Biuro księgowe Ursynów

Jedyne w sowim rodzaju biuro rachunkowe. Ursynów to siedziba naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo interesującą propozycją. Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani księgowi, którzy swoją pracę wykonują uczciwie i rzetelnie. Dzięki nim mamy pewność, że nasze biuro księgowe jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.