pranie tapicerki siedlce

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec, wykonywanych przez zespół doświadczonych specjalistów. Firma Multi-Efekt proponuje Wam sprzątanie mieszkań, biur, zakładów przemysłowych i obiektów służby zdrowia. Dzięki nam zachowanie higieny w domu lub przedsiębiorstwie będzie niesamowicie łatwe. Ponadto świadczymy usługi specjalistyczne w zakres których wchodzi czyszczenie elewacji, pielęgnacja terenów zielonych, zabezpieczanie warstwą ochronną posadzek oraz usuwanie graffiti.

Doradztwo podatkowe

Dzięki kompleksowym i wyjątkowo profesjonalnym usługom firmy Adiutor mają Państwo pewność, że wszystko czego się podejmiemy, zostanie wykonane skrupulatnie i dokładnie. Proponujemy Państwu między innymi pomoc w takich czynnościach jak wycena przedsiębiorstwa, pozyskiwanie funduszy unijnych czy doradztwo gospodarcze. Zapraszamy bardzo serdecznie na nasz portal internetowy http://www.adiutor.com.pl/ gdzie znajdą Państwo szczegóły naszej obszernej propozycji.

Windykacja Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii, której specjalnością jest windykacja należności w Warszawie. Wiele osób ma problem z niespłaconymi należności i nie wie, w jaki sposób skutecznie je odzyskać. Korzystając z pomocy wykwalifikowanego adwokata i prawnika możesz liczyć na to, że pieniądze wrócą do Ciebie szybko i bez problemów. Zaufaj specjaliści w tej branży - wybierz adwokata zajmującego się sprawami dotyczącymi windykacji należności, a bez wątpienia nie zawiedziesz się rezultatami tej współpracy.

Fundusze unijne

W walce o przyznanie funduszy unijnych pomoże EDORADCA. Nasza firma zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw szybko rozwijających się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzięki systematycznym badaniom rynku, wiemy jakie pomysły mają szanse uzyskać dotację. Opiekujemy się projektem aż do jego zrealizowania.

Kantor online

Idealnym rozwiązaniem dla osób chcących wymienić walutę, bez konieczności wychodzenia z domu są kantory internetowe. Jednak atutem, który wyróżnia nasz kantor jest przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji i zachowanie poufności danych. Dodatkowo w prosty i szybki sposób wymienisz u nas pieniądze. Nasz profesjonalny zespół zawsze doradzi Państwu w zakresie wymiany walut. Oferujemy Państwu szeroki wybór walut w atrakcyjnych cenach. Staramy się, aby nasza oferta była jak zawsze najbardziej korzystna - tego właśnie nie oferują inne kantory internetowe.

Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza

Serdecznie polecamy Państwu nasze biuro rachunkowe. Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym rozwija się wiele firm, dlatego rośnie również konkurencja. Przy obecnej sytuacji rynkowej nie można pozwolić sobie na mało skutecznego księgowego, gdyż tylko prawidłowe prowadzenie firmowej rachunkowości pozwoli Państwu skutecznie działać - bez strat. Jesteśmy przekonani, że nasza firma to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe, dlatego gorąco polecamy naszą ofertę. Więcej informacji na temat naszego biura, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

wynajem długoterminowy

Jako specjaliści w zakresie leasingu, oferujemy naszym Klientom wynajem długoterminowy samochodów, które staną się doskonałym uzupełnieniem firmowej floty pojazdów. Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. to profesjonaliści, którzy korzystają z najbardziej aktualnych rozwiązań i tym samym spełniają oczekiwania wymagających Klientów. Zapraszamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań, a my postaramy się dopasować rozwiązania w pełni indywidualnie do Waszych potrzeb, abyście osiągnęli korzyści finansowe.

wirtualne biuro kraków

Nasza firma to doświadczony gracz w branży outsourcingowej, oferujący wirtualny adres rejestracyjny w prestiżowej dzielnicy Warszawy, Wrocławia, Poznania i innych miast wojewódzkich. Zajmujemy się również obsługą korespondencyjną firm. Odwiedź stronę internetową Vbiuro i sprawdź dostępne pakiety usług.

Wirtualne biuro Warszawa tanio

Dla osób, które nie chcą przeznaczać znacznej części budżetu na lokal lub budynek w odpowiednio reprezentatywnej lokalizacji (jak Warszawa) przygotowana została nasza oferta. Wirtualne biuro pozwala tanio i łatwo prezentować Klientom prestiżowy adres, jednocześnie nie zakłócając realizowanych obowiązków służbowych.

Darmowe terminale płatnicze

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, praktycznym zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów, jest obsługa bezgotówkowa. Dlatego stworzono program, dzięki któremu każdy przedsiębiorca może otrzymać darmowe terminale płatnicze, pozwalające na usprawnienie transakcji i zwiększenie poziomu ich bezpieczeństwa.

Blik

Choć cenimy karty kredytowe i debetowe, mają one swojego godnego następcę. Jest nią Blik - mobilny sposób płatności. Do wykonania przelewów, opłacenia zakupów czy wyciągnięcia pieniędzy z bankomatu wystarczy telefon z aplikacją. Największą zaletą tego rozwiązania jest jego szybkość - przelewy, nawet te międzybankowe, realizowane są bez zwłoki.

Usługi poligraficzne Warszawa

Introligatornia Unobrand świadczy także usługi poligraficzne. Dla zainteresowanych Klientów z Warszawy i okolic wykonujemy projekty i wydruki z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najlepszych urządzeń, dzięki czemu dostarczamy produkt najwyższej klasy. Zajmujemy się składem graficznym oraz projektowaniem opakowań.