pranie tapicerki siedlce

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec, wykonywanych przez zespół doświadczonych specjalistów. Firma Multi-Efekt proponuje Wam sprzątanie mieszkań, biur, zakładów przemysłowych i obiektów służby zdrowia. Dzięki nam zachowanie higieny w domu lub przedsiębiorstwie będzie niesamowicie łatwe. Ponadto świadczymy usługi specjalistyczne w zakres których wchodzi czyszczenie elewacji, pielęgnacja terenów zielonych, zabezpieczanie warstwą ochronną posadzek oraz usuwanie graffiti.

Biuro rachunkowe

Serdecznie polecamy Państwu nasze biuro rachunkowe. Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym rozwija się wiele firm, dlatego rośnie również konkurencja. Przy obecnej sytuacji rynkowej nie można pozwolić sobie na mało skutecznego księgowego, gdyż tylko prawidłowe prowadzenie firmowej rachunkowości pozwoli Państwu skutecznie działać - bez strat. Jesteśmy przekonani, że nasza firma to najbardziej profesjonalne biuro rachunkowe, dlatego gorąco polecamy naszą ofertę. Więcej informacji na temat naszego biura, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

Blik

Choć cenimy karty kredytowe i debetowe, mają one swojego godnego następcę. Jest nią Blik - mobilny sposób płatności. Do wykonania przelewów, opłacenia zakupów czy wyciągnięcia pieniędzy z bankomatu wystarczy telefon z aplikacją. Największą zaletą tego rozwiązania jest jego szybkość - przelewy, nawet te międzybankowe, realizowane są bez zwłoki.

Usługi poligraficzne Warszawa

Introligatornia Unobrand świadczy także usługi poligraficzne. Dla zainteresowanych Klientów z Warszawy i okolic wykonujemy projekty i wydruki z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najlepszych urządzeń, dzięki czemu dostarczamy produkt najwyższej klasy. Zajmujemy się składem graficznym oraz projektowaniem opakowań.

sale szkoleniowe Poznań

Dla wszystkich firm i przedsiębiorców oferujemy wysokiej klasy sale szkoleniowe w Poznaniu. Przepiękna okolica pozytywnie wpływa na nastrój ludzi, dlatego nasze pomieszczenia to dobry klimat i odpowiednie wyposażenie - idealne na spotkania biznesowe. Aby poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy na naszą stronę www! Zapraszamy

Autoryzowany doradca

Firma Capital One Advisers uzyskała status Autoryzowanego Doradcy NewConnect - alternatywnego rynku giełdowego w naszym kraju. Wszystkich przedsiębiorców planujących wejście na ten rynek serdecznie zapraszamy do wybrania specjalistów tej cenionej firmy i skorzystania z ich bogatej wiedzy i doświadczenia.

biuro rachunkowe Bielsko-Biała

Zatrudniające doświadczonych i niezawodnych specjalistów biuro rachunkowe z Bielsko-Białej zaprasza do współpracy. Nasza oferta jest przeznaczona dla wszystkich tych, dla których liczą się szybko, rzetelnie i profesjonalnie wykonywane zadania. Najlepsze profesjonalne usługi czekają właśnie na Ciebie - wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Biuro księgowe Bydgoszcz

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na usługi naszej firmy mają pewność, że podjęli najlepszą z możliwych decyzji i ze spokojem mogą skupić się na głównym profilu swojej działalności. Nasze biuro księgowe to najlepszy wybór na rynku. Oferujemy profesjonalne usługi na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

prawo podatkowe pomoc prawna

Kancelaria Gawlas i Partnerzy mieści się w Warszawie przy ulicy Prostej 51. Naszą główną specjalizacją jest prawo podatkowe. Pomoc prawna świadczona w kancelarii obejmuje wsparcie w trakcie kontroli celno-skarbowych, reprezentację przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi czy też doradztwo w bieżących sprawach.

Kadry i płace Gdańsk

Kompleksowo, fachowo i z dbałością o detale. Korzystając z wieloletniego doświadczenia działamy w Gdańsku oferując obsługę księgową, a naszą specjalnością są również kadry i płace. Zajmujemy się przygotowywaniem baz danych pracowników, wyliczaniem wynagrodzeń czy też przygotowywaniem list płacowych.

VAT Compliance

Polecamy swoje usługi przedsiębiorcom, którzy zamierzają prowadzić działalność międzynarodową. Jeśli chcesz uniknąć problemów związanych z regulacjami podatkowymi za granicą, zgłoś się do nas. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu VAT Compliance, włączając w to rejestrację i złożenie deklaracji. Oferujemy też konsultacje i tłumaczenia dokumentów - dodatkowo płatne.