Blik

Choć cenimy karty kredytowe i debetowe, mają one swojego godnego następcę. Jest nią Blik - mobilny sposób płatności. Do wykonania przelewów, opłacenia zakupów czy wyciągnięcia pieniędzy z bankomatu wystarczy telefon z aplikacją. Największą zaletą tego rozwiązania jest jego szybkość - przelewy, nawet te międzybankowe, realizowane są bez zwłoki.

biuro rachunkowe Bielsko-Biała

Zatrudniające doświadczonych i niezawodnych specjalistów biuro rachunkowe z Bielsko-Białej zaprasza do współpracy. Nasza oferta jest przeznaczona dla wszystkich tych, dla których liczą się szybko, rzetelnie i profesjonalnie wykonywane zadania. Najlepsze profesjonalne usługi czekają właśnie na Ciebie - wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Biuro księgowe Bydgoszcz

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na usługi naszej firmy mają pewność, że podjęli najlepszą z możliwych decyzji i ze spokojem mogą skupić się na głównym profilu swojej działalności. Nasze biuro księgowe to najlepszy wybór na rynku. Oferujemy profesjonalne usługi na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

prawo podatkowe pomoc prawna

Kancelaria Gawlas i Partnerzy mieści się w Warszawie przy ulicy Prostej 51. Naszą główną specjalizacją jest prawo podatkowe. Pomoc prawna świadczona w kancelarii obejmuje wsparcie w trakcie kontroli celno-skarbowych, reprezentację przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi czy też doradztwo w bieżących sprawach.

VAT Compliance

Polecamy swoje usługi przedsiębiorcom, którzy zamierzają prowadzić działalność międzynarodową. Jeśli chcesz uniknąć problemów związanych z regulacjami podatkowymi za granicą, zgłoś się do nas. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu VAT Compliance, włączając w to rejestrację i złożenie deklaracji. Oferujemy też konsultacje i tłumaczenia dokumentów - dodatkowo płatne.

skup rowerów Warszawa

Przyjmujemy od klientów różnorodne przedmioty, za które dajemy im gotówkę od ręki. Prowadzimy skup rowerów każdej marki. Przekaż nam swój jednoślad, jeśli już na nim nie jeździsz, zajmuje on miejsce w Twoim garażu lub na podwórku oraz jeśli chcesz otrzymać gotówkę. Siedziba naszego lombardu znajduje się w Warszawie.

Ubezpieczenia Warszawa

Jeżeli interesują Cię ubezpieczenia, nasza firma w Warszawie może Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty dla Ciebie. Nasi pracownicy to wykwalifikowane osoby, które służą rada na każdym etapie i z chęcią udzielą Ci wskazówek. Znajdziesz u nas m.in. propozycje mieszkaniowe, komunikacyjne czy podróżnicze.

Compensa TU

Szukasz solidnej firmy ubezpieczeniowej, która zabezpieczy Twoją przyszłość? Wybierz nas oferujemy ubezpieczenia Compensa TU. Nasza spółka cechuje się wieloletnim doświadczeniem, wysoko kwalifikowaną kadrą oraz szeroką gamą usług, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ubezpieczenia samochodu, domu, zdrowia, czy też chcesz zainwestować w ubezpieczenie na życie!

Terapia SI

Świadczymy wsparcie dla dzieci borykających się m.in. z trudnościami w przyswajaniu wiedzy czy radzeniu sobie z sytuacjami stresowymi. Mogą także mieć kłopoty z jazdą na rowerze lub grami zespołowymi. Jest nim terapia si, która stopniowo pomoże najmłodszym uporać się z wszelkimi wspomnianymi zaburzeniami.