Ekspandery do ćwiczeń

Pasjonaci sportu poszukują sprawdzonych akcesoriów do treningów. Oferowane w naszym sklepie ekspandery do ćwiczeń umożliwiają pracę nad różnymi mięśniami i partiami ciała. Produkty przystosowane są do kilku wariantów obciążeń, posiadają wymienne gumy w różnych kolorach oraz praktyczne i wytrzymałe zdejmowane rączki.

Bike fitting

Zdrowszą alternatywą przyzwyczajania ciała do nowego roweru jest tzw. bike fitting. Polega to na uzyskaniu prawidłowej sylwetki podczas jazdy na rowerze. Zapewnia zdrowie, zapobiega kontuzjom oraz umożliwia lepsze wyniki, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Posiadamy odpowiednie technologie i urządzenia, dzięki którym pomożemy Ci uzyskać właściwą sylwetkę.

Koła rowerowe

Nasza strona internetowa to wymarzone miejsce dla wszystkich pasjonatów jednośladów. W sklepie znajdziesz m.in. koła rowerowe szosowe oraz karbonowe. Lekkość tego sprzętu sportowego sprawi, że osiągniesz lepsze wyniki podczas jazdy na zawodach amatorskich czy profesjonalnych. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym.