Ekspandery do ćwiczeń

Pasjonaci sportu poszukują sprawdzonych akcesoriów do treningów. Oferowane w naszym sklepie ekspandery do ćwiczeń umożliwiają pracę nad różnymi mięśniami i partiami ciała. Produkty przystosowane są do kilku wariantów obciążeń, posiadają wymienne gumy w różnych kolorach oraz praktyczne i wytrzymałe zdejmowane rączki.

Bike fitting

Zdrowszą alternatywą przyzwyczajania ciała do nowego roweru jest tzw. bike fitting. Polega to na uzyskaniu prawidłowej sylwetki podczas jazdy na rowerze. Zapewnia zdrowie, zapobiega kontuzjom oraz umożliwia lepsze wyniki, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Posiadamy odpowiednie technologie i urządzenia, dzięki którym pomożemy Ci uzyskać właściwą sylwetkę.

Odzież piłkarska

W naszej atrakcyjnej ofercie znalazła się odzież piłkarska. Dostępne koszulki, spodenki i getry występują w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć artykuły na miarę swoich wymagań. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej propozycji - dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Twoich oczekiwań.

Bojki do pływania

Zbliża się lato i uważasz, że to dobry czas na nauczenie swojego dziecka poruszania się w wodzie? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętów i akcesoriów sportowych. Możesz nabyć u nas między innymi bojki do pływania. Dzięki nim Twoje dziecko będzie się czuło w wodzie bezpiecznie.

Komputer nurkowy suunto

Zapraszamy wszystkich miłośników podziwiania podwodnego świata do odwiedzenia naszej strony internetowej i do dokładnego zapoznania się z przedstawioną tam ofertą sklepu internetowego. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się głównie innowacyjny komputer nurkowy Suunto i sprzęty innych marek.

Latarki turystyczne

W naszej ofercie znaleźć można różnorodny sprzęt dla sportowców: kaski i latarki turystyczne, a także raki, czekany, liny i uprzęże. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją ekwipunku typowo kempingowego. Możesz więc u nas nabyć namioty, scyzoryki wielofunkcyjne, kompasy oraz odzież termoaktywną. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!