Kurs cisco

Z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do przygotowywania kursów CISCO. Są to dla nas działania, które wszystkim uczestnikom pozwalają odkryć nowe techniki sposoby zarządzania systemami sieciowymi i komputerowymi. Nasze szkolenia dają również możliwość zdobycia certyfikatu. Dokument ten nie tylko daje potwierdzenie kwalifikacji zawodowych, ale również otwiera na oścież ścieżki kariery - także w międzynarodowych korporacjach. Wszystkie nasze szkolenia są autoryzowane, co oznacza, że wydawane certyfikaty są uznawane przez pracodawców.

praca opiekunka osób starszych

Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, aby polepszyć warunki życia niemieckim emerytom, a naszym rodakom zagwarantować legalną, pewną i atrakcyjną finansową pracę za granicą. Poszukiwana przez WORK & CARE opiekunka osób starszych powinna mieć choć niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znać minimum podstawy języka obcego. Sprawdź aktualne oferty już teraz!

dokument zabezpieczenia przed wybuchem

Specjalnością działającego w branży od 2004 roku przedsiębiorstwa BHP Consulting jest świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa procesowego firm. Jedną z naszych propozycji jest dokument zabezpieczenia przed wybuchem, który przygotowujemy w oparciu o dokładną i szczegółową analizę sytuacji oraz warunków w konkretnym zakładzie. Opracowanie tego rodzaju ekspertyzy stanowi obecnie wymóg prawny w każdej firmie, gdzie pracownicy zatrudnieni są na stanowiskach, na których mogą występować atmosfery wybuchowe.

CV po angielsku

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie nasi eksperci oferują usługi związane z przygotowaniem dokumentów związanych z rekrutacją i nie tylko. Jeśli potrzebujesz CV po angielsku, jesteśmy do Państwa do dyspozycji. Nasza oferta zawiera również między innymi przygotowanie listu motywacyjnego, czy doradztwa w kwestii rekrutacji.

Szkoła języków obcych

Nasza szkoła języków obcych proponuje profesjonalne i zróżnicowane kursy. Nasze metody są skutecznym przekazaniem wiedzy teoretycznej oraz praktycznych ćwiczeń efektywnościowych. Nasza firma cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kursantów. Doceniają oni atrakcyjne warunki szkoleń, które dotychczas udało nam się zaproponować i przeprowadzić. Dodatkowo, oferujemy Państwu korzystne ceny! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z niej już dziś.

kursy na koparkę

Zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnych kierowców do prowadzenia autobusów, ciężarówek, a także wózków widłowych. Ponadto, organizujemy kursy na koparkę, dzięki którym zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną. Po pozytywnym zdaniu egzaminu, uzyskasz niezbędne uprawnienia do prowadzenia maszyn ciężkich wykorzystywanych w branży drogowej czy budowlanej.