Kurs Cisco

Z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do przygotowywania kursów CISCO. Są to dla nas działania, które wszystkim uczestnikom pozwalają odkryć nowe techniki sposoby zarządzania systemami sieciowymi i komputerowymi. Nasze szkolenia dają również możliwość zdobycia certyfikatu. Dokument ten nie tylko daje potwierdzenie kwalifikacji zawodowych, ale również otwiera na oścież ścieżki kariery - także w międzynarodowych korporacjach. Wszystkie nasze szkolenia są autoryzowane, co oznacza, że wydawane certyfikaty są uznawane przez pracodawców.

kursy zawodowe

Czym wyróżnia się nasza oferta spośród innych szkół? Przede wszystkim staramy się dać możliwość poszerzania kompetencji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymaga od wielu pracowników działań, które pozwolą im uzyskać stabilną i pewną posadę. Dlatego też, oprócz liceum dla dorosłych oraz szkoły policealnej, prowadzimy również kursy zawodowe.

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli

Rozwój naszych pociech jest niezwykle ważny szczególnie w pierwszych latach życia. Dlatego nasza strona oferuje pomoce dydaktyczne dla przedszkoli. Mają one za zadanie wesprzeć małą motorykę, koncentrację, logiczne myślenie, lewą półkulę mózgu oraz koordynację zmysłowo-ruchową. Nasze produkty stanowią wsparcie w przygotowani i organizacji zajęć z najmłodszymi.

dokumentacja szkoły

Każda placówka oświaty powinna posiadać odpowiednie dokumenty, dzięki którym może pracować i funkcjonować prawidłowo. Dokumentacja szkoły wymagana jest nie tylko podczas kontroli, ale również podczas weryfikacji stanu wiedzy konkretnych pracowników. Wymagana jest praktycznie zawsze i wszędzie, dlatego nalezy o nią odpowiednio dbać.

Instytut energetyki odnawialnej

Każdy wie, że w gniazdku jest prąd. Jednak skąd wiedzieć, jak została ona wytworzona? Jako instytut energetyki odnawialnej, naszym zadaniem jest tworzenie ekspertyz. Do ich powstania potrzebujemy danych, dlatego analizujemy sam proces wytwórczy, sposób magazynowania, przesył, dystrybucję oraz sposób użytkowania.