Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.

Zanęty traper

Oferta naszego sklepu internetowego została przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach osób zajmujących się połowem ryb. Firma NJG proponuje Ci na przykład zanęty Traper, które są doceniane przez wędkarzy ze względu na ich staranie dopracowane receptury oraz bardzo dużą skuteczność. Posiadamy produkty dedykowane różnym gatunkom ryb, dzięki czemu istnieje duża szansa że znajdziesz u nas rozwiązanie którego potrzebujesz. Odwiedź naszą stronę internetową i koniecznie zapoznaj się z całością oferowanego przez nas asortymentu.

kursy tańca Kraków

Jesteśmy przekonani, że Wasza pociecha będzie się doskonale bawiła podczas naszych zajęć. Taniec dla dzieci jest niezwykłą aktywnością - uczy równowagi i koordynacji ruchowej, a także poczucia rytmu. Oferujemy zajęcia ze znanego tańca swing oraz takich stylów. Nasza sala znajduje się w Krakowie, w centrum.