Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.

wodny plac zabaw dla dzieci

Nasza firma zajmuje się projektowaniem aquaparków. Oferowana przez nas usługa obejmuje koncepcję, przygotowanie obiektu i budowę instalacji. Stworzony wodny plac zabaw dla dzieci zostaje wyposażony w rozwiązania z zakresu filtracji, fontanny, armatki i dysze. Realizujemy również aquaparki tematyczne według wybranego motywu, np. świat piratów czy kraina słodyczy.

Szkolenia grupowe podrywanie kobiet

W mojej ofercie znajduje się również szkolenie grupowe z podrywania kobiet. Zdradzę Wam szereg zasad, które w łatwy sposób pomogą Wam w poderwaniu wymarzonej kobiety. Decydując się na skorzystanie z grupowego szkolenia, możecie liczyć na fachową pomoc instruktora podrywu z dużym doświadczeniem. Zachęcay do skorzystania z mojej oferty i poznania sztuki flirtu z pomocą profesjonalisty.

Odzież termoaktywna

Uprawianie sportu, piesze wycieczki, górskie wspinaczki jedną z rzeczy, które łączy te aktywności jest wygodne ubranie sportowe. Sprawdź naszą ofertę w której znajduje się wysokiej jakości odzież termoaktywna, przetestowana w wielu wycieczkach przez naszych przewodników. Gwarantujemy wysoką jakość! Zapraszamy do zakupów!

Organizacja wieczoru panieńskiego

Wieczór Panieński to wyjątkowy czas dla każdej przyszłej Panny Młodej. To ostatnie chwile, kiedy może ona się cieszyć swoim dotychczasowym stanem, w oczekiwaniu na przyjście nowego. Organizacja wieczoru Panieńskiego często wiąże się z problemami. Mając na uwadze Państwa oczekiwania przygotowaliśmy dla Was ofertę organizacji niezapomnianych wieczorów.