Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.

Butle z helem sklep

Każdy maluch będzie zachwycony, gdy urządzając jego urodziny zapewnisz mnóstwo dmuchańców! Dużej ilości zwierzątek, bohaterów z bajek, nie zapewnisz mu samemu je pompując. Najlepiej będzie, gdy kupisz butlę z helem. Jej cena zwróci się szybko, bowiem okazji do świętowaniu w życiu dziecka znajdzie się sporo.

wodny plac zabaw dla dzieci

Nasza firma zajmuje się projektowaniem aquaparków. Oferowana przez nas usługa obejmuje koncepcję, przygotowanie obiektu i budowę instalacji. Stworzony wodny plac zabaw dla dzieci zostaje wyposażony w rozwiązania z zakresu filtracji, fontanny, armatki i dysze. Realizujemy również aquaparki tematyczne według wybranego motywu, np. świat piratów czy kraina słodyczy.

Gry na konsole

Sprzedajemy oryginalne, fascynujące gry na konsole, będące doskonałą rozrywką na długie zimowe wieczory. Sprzedajemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne gry - dzięki temu mamy pewność, że każdy ich miłośnik znajdzie wśród nich coś dla siebie. Atrakcyjne ceny i szybka wysyłka sprawiają, że nasza oferta stanowi bardzo atrakcyjną inwestycję.