Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.

Klocki LEGO Technic

Oferta dla małych i dużych zwolenników motoryzacji! Polecamy klocki LEGO Technic. Pomogą zbudować nie tylko samochody osobowe, ciężarowe i maszyny budowlane, ale także helikoptery i odrzutowce. Ze względu na małe elementy zabawki polecane są dla większych dzieci, tzn. w wieku od 7-10 lat. W ofercie posiadamy także zestawy innych serii zabawek.

Butle z helem sklep

Każdy maluch będzie zachwycony, gdy urządzając jego urodziny zapewnisz mnóstwo dmuchańców! Dużej ilości zwierzątek, bohaterów z bajek, nie zapewnisz mu samemu je pompując. Najlepiej będzie, gdy kupisz butlę z helem. Jej cena zwróci się szybko, bowiem okazji do świętowaniu w życiu dziecka znajdzie się sporo.

Akcesoria BDSM

Nasz asortyment podzielony został na kategorie, dzięki którym łatwo odnajdziesz gadżety dostosowane do Twojego gustu, potrzeb i temperamentu. Dla osób lubiących praktyki seksualne opierające się na relacji dominacji i uległości przygotowaliśmy akcesoria BDSM. Oferta zawiera kajdanki, kneble, obroże i wiele innych dodatków, dla niego i dla niej.