Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.

Butle z helem sklep

Każdy maluch będzie zachwycony, gdy urządzając jego urodziny zapewnisz mnóstwo dmuchańców! Dużej ilości zwierzątek, bohaterów z bajek, nie zapewnisz mu samemu je pompując. Najlepiej będzie, gdy kupisz butlę z helem. Jej cena zwróci się szybko, bowiem okazji do świętowaniu w życiu dziecka znajdzie się sporo.

Akcesoria BDSM

Nasz asortyment podzielony został na kategorie, dzięki którym łatwo odnajdziesz gadżety dostosowane do Twojego gustu, potrzeb i temperamentu. Dla osób lubiących praktyki seksualne opierające się na relacji dominacji i uległości przygotowaliśmy akcesoria BDSM. Oferta zawiera kajdanki, kneble, obroże i wiele innych dodatków, dla niego i dla niej.