przedszkole niepubliczne warszawa

Wiek między 3. a 6. rokiem życia dziecka jest najbardziej chłonnym pod względem przyswajania wiedzy. Dlatego warto go wykorzystać, aby poprzez zabawę oswajać malucha z tym, co spotka go później w szkole. Przedszkole niepubliczne Angielsko-Polskie "Maja" w Warszawie jest doskonałą metodą na zaznajomienie pociechy z językami obcymi. Prowadzimy zajęcia po polsku, po angielsku i po hiszpańsku. Wśród licznych zabaw edukacyjnych kładziemy nacisk na poszanowanie różnic kulturowych. Postaw na rozwój swojego maluszka.

Jeździk

Wybierz oferowany na naszej stronie asortyment i spraw radość swojemu dziecku. Toyz by Caretero poleca praktyczny i doskonale sprawdzający się w swojej jeździk pchacz. Zadaniem dostępnych modeli jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz pomoc w nauce chodzenia. Są to wyroby zaprojektowane tak, aby były stabilne i proste w obsłudze. Dodatkową zaletą z pewnością będzie tutaj zwracająca uwagę kolorystyka, a także interesujące dodatki i kształty, które jeszcze bardziej umilą przebywanie w chodziku. Zamów już dziś.

Agencja niań i opiekunek

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przedstawia nasza agencja niań. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. To tutaj organizujemy spotkania z naszymi nianiami. Gwarantujemy, że zawsze są to osoby o dużym doświadczeniu i wykwalifikowane w zawodzie niani. Wszystkie panie przeszły szkolenia w zakresie pierwszej pomocy dzieciom oraz edukują dzieci poprzez zabawę, posiadają czynne prawo jazdy oraz znają języki obce. Nasza agencja niań z Warszawy to pełen profesjonalizm potwierdzony dokumentami.

motorki dla dzieci

Motorki dla dzieci to zdobywające coraz to większą popularność zabawki dla nieco starszych dzieci. Idealna opcja na wyjście z dzieckiem na spacer - nie męczymy go chodzeniem, a pociecha ma świetną zabawę poprzez możliwość poprowadzenia pojazdu! Zapraszamy także do zapoznania się z całym asortymentem na naszej stronie internetowej!

Wózki dziecięce sklep

Chcemy zapewnić rodzicom różnorodny wybór produktów. Wózki dziecięce, które sprzedaje nasz sklep są zróżnicowane pod względem funkcjonalności, rozmiaru, koloru. Posiadamy modele dla bliźniaków, spacerówki oraz pojazdy trójkołowe. Przede wszystkim stawiamy na wygodę i zdrowe dla malucha rozwiązania. Nasz asortyment pochodzi od znanych i cenionych producentów.

body niemowlęce

Wygodne ciuszki naszego malca są niezwykle istotne dla jego komfortu i swobody ruchów. Proponujemy body niemowlęce w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Zastosowany materiał gwarantuje przepuszczalność powietrza. Oferta naszego sklepu internetowego to szeroki asortyment zarówno dla dziewcząt, jak i chłopczyków.

otulacz dla niemowląt

Zapewnienie ciepła dla naszego malucha jest jedną z najważniejszych rzeczy. Może Ci w tym pomóc otulacz dla niemowląt. Dzięki przyjemnemu i miękkiemu w dotyku materiałowi, Twoje dziecko nie dostanie żadnego podrażnienia i z chęcią będzie leżało w tym kocyku. Może on przydać się zarówno przy drzemce, jak i po kąpieli.

Poduszka korona

Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokogatunkowych surowców, dlatego bardzo dobrze znoszą intensywną eksploatację i mogą być długotrwale eksploatowane. W naszym sklepie internetowym, zakupią Państwo różne poduszki w tym w kształcie korony. Są one w pełni bezpieczne oraz bardzo miękkie, dlatego nie spowodują otarć i podrażnień. Warto zwrócić uwagę na ich ciekawe wzornictwo oraz kolorowe desenie, nawiązujące do popularnych, dziecięcych motywów. Sprężyste wypełnienie nie ma tendencji do odkształcania się, a mocne szycia zapobiegają jego wypadaniu.