przedszkole niepubliczne warszawa

Wiek między 3. a 6. rokiem życia dziecka jest najbardziej chłonnym pod względem przyswajania wiedzy. Dlatego warto go wykorzystać, aby poprzez zabawę oswajać malucha z tym, co spotka go później w szkole. Przedszkole niepubliczne Angielsko-Polskie "Maja" w Warszawie jest doskonałą metodą na zaznajomienie pociechy z językami obcymi. Prowadzimy zajęcia po polsku, po angielsku i po hiszpańsku. Wśród licznych zabaw edukacyjnych kładziemy nacisk na poszanowanie różnic kulturowych. Postaw na rozwój swojego maluszka.

Jeździk

Wybierz oferowany na naszej stronie asortyment i spraw radość swojemu dziecku. Toyz by Caretero poleca praktyczny i doskonale sprawdzający się w swojej jeździk pchacz. Zadaniem dostępnych modeli jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz pomoc w nauce chodzenia. Są to wyroby zaprojektowane tak, aby były stabilne i proste w obsłudze. Dodatkową zaletą z pewnością będzie tutaj zwracająca uwagę kolorystyka, a także interesujące dodatki i kształty, które jeszcze bardziej umilą przebywanie w chodziku. Zamów już dziś.

Agencja niań i opiekunek

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przedstawia nasza agencja niań. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. To tutaj organizujemy spotkania z naszymi nianiami. Gwarantujemy, że zawsze są to osoby o dużym doświadczeniu i wykwalifikowane w zawodzie niani. Wszystkie panie przeszły szkolenia w zakresie pierwszej pomocy dzieciom oraz edukują dzieci poprzez zabawę, posiadają czynne prawo jazdy oraz znają języki obce. Nasza agencja niań z Warszawy to pełen profesjonalizm potwierdzony dokumentami.

Zabawki dla malucha

Dzieci bardzo szybko się nudzą, a zarazem często bawią się produktami niekoniecznie zgodnie z ich przeznaczeniem. Dlatego nasze zabawki dla malucha są nie tylko wyjątkowo atrakcyjne, ale również bezpieczne - nie posiadają żadnych małych elementów, a także kantów czy ostrych końcówek, które mogłyby zaszkodzić najmłodszemu.