przedszkole niepubliczne warszawa

Wiek między 3. a 6. rokiem życia dziecka jest najbardziej chłonnym pod względem przyswajania wiedzy. Dlatego warto go wykorzystać, aby poprzez zabawę oswajać malucha z tym, co spotka go później w szkole. Przedszkole niepubliczne Angielsko-Polskie "Maja" w Warszawie jest doskonałą metodą na zaznajomienie pociechy z językami obcymi. Prowadzimy zajęcia po polsku, po angielsku i po hiszpańsku. Wśród licznych zabaw edukacyjnych kładziemy nacisk na poszanowanie różnic kulturowych. Postaw na rozwój swojego maluszka.

Szkoła języka angielskiego Warszawa

St. Patrick’s to obecnie najlepsza szkoła języka angielskiego w Warszawie. Naszą pozycję i renomę zdobyliśmy stawiając na najwyższą jakość nauczania i efekty widoczne już po kilku pierwszych spotkaniach. Zachęcamy więc do wizyty na naszej stronie internetowej oraz do zapisywania się na konkretne kursy i szkolenia. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej placówki, aby skorzystać z tak niezwykłej oferty.

księgarnia językowa

Nasza księgarnia językowa oferuje bogaty wybór pozycji do nauki różnych języków na różnych poziomach. Asortyment jest niezwykle bogaty, dzięki czemu każdy zainteresowany kupnem podręcznika znajdzie w naszej księgarni językowej coś, co go zainteresuje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.

Zabawki Playmobil

Chociaż te zabawki przeznaczone są głównie dla dzieci, z całą pewnością skorzystają z nich także dorośli. Klocki Playmobil są uwielbiane przez nasze pociechy niemalże na całym świecie! Dzięki dużym rozmiarom, prostym kształtom oraz bogatej kolorystyce wyglądają one niezwykle atrakcyjnie. W asortymencie znajdziesz zabawki zarówno z motywem piratów czy dzikiego zachodu.

Śpiworki do wózka

Wiemy, jak ważny dla prawidłowego i zdrowego rozwoju dziecka, jest spokojny sen. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości śpiworki do wózka dla noworodka dostępne w wielu różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Zaufało nam już szerokie grono zadowolonych mam i tatusiów. Nasze produkty są w pełni bezpieczne.