Sprzedaż paliw

Firma Olkop działa na rynku już od ponad 27 lat. Hurtowa sprzedaż paliw i olejów dla motoryzacji oraz rolnictwa to nasze główne zadania. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen dla wszystkich odbiorców oleju napędowego i benzyny w dużych ilościach. Własna baza pozwala nam zapewnić dowolną ilość w krótkim czasie realizacji zamówienia. Obsługujemy wielkopowierzchniowe gospodarstwa, firmy transportowe, dostawców, producentów oraz oczywiście - klientów indywidualnych. Posiadamy własną sieć dystrybucji.

Bagażniki dachowe ceny

Dystrybutor części samochodowych do pojazdów różnych typów oferuje funkcjonalne bagażniki dachowe. Montowane na relingi są wyjątkowo stabilne, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo przewożonych na nich rzeczy. Nasze bagażniki dachowe udostępniamy w różnych cenach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Mechanik Bytom

Nasz warsztat samochodowy tworzy zespół profesjonalistów, wśród których znajduje się również mechanik. Auto Bosch Serwis Polmozbyt Bytom zajmuje się przede wszystkim diagnostyką oraz instalowaniem systemów LPG, lecz wśród naszych usług znajdą Państwo także takie rzeczy jak sprawdzenie i wymiana filtrów oraz kontrola układów kierowniczych i spalinowych.

Listwy zębate

Jest to element, który razem z kołem odpowiada za zmianę ruchu obrotowego na ruch posuwisto-zwrotny w przekładni. Listwy zębate są powszechnie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju układach maszynowych. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy ZMM Borkowscy. Zajmujemy się produkcją tego typu podzespołów według wytycznych dostarczonych nam przez klientów.

Akrylowe lakiery samochodowe

Naszą misją jest dostarczenie klientom produktów spełniających surowe normy jakościowe, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie idealnego koloru i blasku karoserii aut. Akrylowe lakiery samochodowe dostępne w sprzedaży to tylko jedna z wielu pozycji, dzięki której osiągną Państwo wyjątkowe rezultaty.

Części rowerowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co dotyczy dwóch kółek. Posiadamy profesjonalny sprzęt, szeroki wybór akcesoriów oraz niezawodne, oryginalne części rowerowe najlepszych w branży producentów. Polecamy między innymi niezawodne przerzutki, łańcuchy, kasety, mostki, kory i zębatki, chwyty i owijaki, siodełka, rogi, sztyce, linki oraz pancerze, kierownice, opony, dętki śrubki, zaciski oraz wiele innych artykułów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu.

Profesjonalna chemia

Szukasz sklepu, w którym mógłbyś wyposażyć swój punkt usługowy w środki do dezynfekcji? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie! Profesjonalna chemia znajdująca się na naszej stronie oferuje wszystko, czego mógłbyś potrzebować, czyli m.in. płyny do higieny rąk, ręczniki papierowe, a także dozowniki do mydła.

Wózki widłowe

Wyróżnia nas profesjonalizm oraz dbałość o dobro i zadowolenie klienta, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Polecamy nowe wózki widłowe, które pochodzą od takich renomowanych producentów, jak Hyster Yale. Posiadają mocne silniki i są bardzo stabilne. Dzięki swojej konstrukcji mogą podnieść nawet bardzo dużą ilość ciężkich towarów. Niektóre modele przystosowano też do pracy w terenie.

Akumulatory producent

Nasza firma to godny zaufania producent wysokiej klasy akumulatorów AGM. Sprzedawane przez nas produkty sprawdzają się ponadto przede wszystkim w pracy buforowej. Zachęcamy do zapoznania się z modelami z poszczególnych serii, wśród których z pewnością zajdziecie Państwo zasobnik energii, którego potrzebujecie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!

Akcesoria samochodowe

Dla wszystkich fanatyków motoryzacji przygotowaliśmy w naszym sklepie online akcesoria samochodowe wiodących producentów. Możecie u nas zakupić między innymi kamizelki, organizery samochodowe oraz wiele innych przydatnych gadżetów. Dostępne są u nas również maty na szyby czy uchwyty do telefonów. Polecamy również nasze pozostałe kategorie z akcesoriami.

Transport chłodniczy Kraków

Transport chłodniczy wymaga przedsięwzięcia specjalnych środków oraz dostępności odpowiedniego sprzętu. Firma Usługowa „FRASIK” to przedsiębiorstwo, które znakomicie spełni wszelkie zadania z obszaru transportu chłodniczego (i nie tylko). Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z Firma Usługowa „FRASIK”.