transport szwajcaria

Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych usług, w ramach których oferujemy spedycję na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajduje się transport maszyn, paczek, palet, dłużycy i wiele więcej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych pojazdów możliwe jest zagwarantowane Wam szybkiego i terminowego dostarczenia wybranych materiałów czy produktów do wskazanego adresata.

Liebherr ltm 1090

Firma DŹWIG-MAR S.C. od 2003 roku zajmuje się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług podnośnikowych. Dzięki pracy na maszynach Liebherr LTM 1090 oraz innych modelach tego producenta możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych prac oraz dotrzymanie terminu ich zakończenia. Sprawdź nas na naszej stronie internetowej.

Paczka do Anglii

Podstawowym wyróżnikiem oferty, przygotowanej przez naszą firmę transportową, jest szybkość realizacji zleceń oraz bezpieczeństwo wszystkich powierzonych nam towarów. Paczka do Anglii z KAZ-Courier Ltd to więc pewność błyskawicznego dostarczenia pod wskazany adres, oraz tego, że dotrze ona w idealnym stanie - bez żadnych uszkodzeń. Spełniając oczekiwania swoich zleceniodawców, uruchomiliśmy również możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego pakowania towarów. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty!

Chip tuning

W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalny chip tuning samochodów. Dzięki nam Twoje auto nabierze niepowtarzalnego charakteru, a możliwości silnika znacznie się poprawią. Chiptuning to także spadek zużycia paliwa oraz zwiększenie mocy i momentu obrotowego. Oferujemy również usuwanie filtrów cząstek stałych

Sprzedaż paliw

Firma Olkop działa na rynku już od ponad 27 lat. Hurtowa sprzedaż paliw i olejów dla motoryzacji oraz rolnictwa to nasze główne zadania. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen dla wszystkich odbiorców oleju napędowego i benzyny w dużych ilościach. Własna baza pozwala nam zapewnić dowolną ilość w krótkim czasie realizacji zamówienia. Obsługujemy wielkopowierzchniowe gospodarstwa, firmy transportowe, dostawców, producentów oraz oczywiście - klientów indywidualnych. Posiadamy własną sieć dystrybucji.

Pewne auto toyota

Oprócz nowych modeli proponujemy naszym klientom zakup używanych samochodów z naszego komisu, który uczestniczy w jednolitym dla całej Polski programie "Pewne Auto Toyota". W jego ramach przeprowadzane są szczegółowe kontrole mające na celu przygotowanie pojazdu przed ponowną sprzedażą. Po ich przejściu samochód otrzymuje certyfikat kontroli jakości.

przesyłki kurierskie cennik

Polecamy nasze profesjonalne przesyłki kurierskie! Cennik wszystkich usług dla Polski na pewno przypadnie Państwu do gustu. Każdą Paczkę dostarczymy bezpiecznie i bardzo szybko. Wszystko zawsze dotrze na czas dzięki naszym kompleksowym usługom! Ich cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Bagażniki dachowe ceny

Dystrybutor części samochodowych do pojazdów różnych typów oferuje funkcjonalne bagażniki dachowe. Montowane na relingi są wyjątkowo stabilne, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo przewożonych na nich rzeczy. Nasze bagażniki dachowe udostępniamy w różnych cenach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb i możliwości.