usługi pogrzebowe

Jeśli właśnie stanąłeś przed trudnym zadaniem znalezienia firmy świadczącej usługi pogrzebowe, skorzystaj z portalu pogrzebywroclawscy.pl. Tutaj bez względu na to, gdzie jesteś, będziesz mógł znaleźć zakład odpowiedni dla danego miasta. Przeczytaj opinie i sprawdź, czy odpowiadają ci jego usługi. Oferujemy wsparcie.

Medycyna niekonwencjonalna

Jesteśmy istotami naturalnymi, które do szczęścia potrzebuję wszystkiego, co naturalne. Niepotrzebna nam chemia, szkodliwe składniki żywieniowe czy złe nawyki - niszczą one nasze zdrowie i powodują, że czujemy się nieszczęśliwi. Nazywam się Klaudia Szewcowa, a jedną z moich specjalności jest medycyna niekonwencjonalna - pomogę Państwu w pozbyciu się rozmaitych chorób i zapewnię odpowiednią wiedzę odnośnie sposobów odżywania się czy życia. Zdobyłam wyjątkową wiedzę, dzięki której potrafię uleczyć każdego.

Stwardnienie rozsiane

Nasza fundacja wspiera osoby ze schorzeniami takimi jak porażenie mózgowe, epilepsja czy choroba Parkinsona. Pomagamy zrozumieć na czym dokładnie polegają i z czego wynikają choroby neurologiczne. Propagujemy również kampanię oferującą wsparcie dla osób cierpiących na stwardnienie rozsiane. Zrzeszamy osoby ze schorzeniami mózgowymi - chcemy pokazać, że nie muszą czuć się bezsilnie w swojej sytuacji.

Organizacja ślubów

Witamy w firmie Agaya. Organizacja ślubów w Warszawie to nasza pasja. Od lat pomagamy zabieganym parom młodym przygotować dzień, który wszyscy zapamiętają na długo. Kierując się oczekiwaniami narzeczonych dokonujemy za nich formalności związanych z rezerwacją sali, wyborem menu, zespołu czy fotografa.