utylizacja oleju spożywczego

Skupujemy zużyte produkty od różnego rodzaju podmiotów w celu przeprowadzenia ich recyklingu i ponownego wykorzystania. Utylizacja oleju spożywczego to jedna z przeprowadzanych przez nas czynności. Odbiór przeprowadzany jest przy pomocy specjalnych autocystern, które posiadają instalacje do przewozu towarów niebezpiecznych.

Artykuły do chrztu

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór akcesoriów religijnych i liturgicznych. Wśród nich znajdziesz artykuły do chrztu, m.in. szatki, świece, kryzy oraz okapniki. U nas kupisz uszyte na tę okazję odświętne stroje i eleganckie buciki dla chłopca lub dziewczynki. W hurtowni dostępne są też pamiątkowe upominki, np. medaliki, aniołki czy obrazki.

Koszulki z bawełny organicznej

Nasz internetowy sklep to nie tylko dewocjonalia, ale również wygodna i piękna odzież z motywami religijnymi. Sprawdź już dziś nasze niesamowite koszulki z bawełny organicznej z nadrukowanym Słowem Bożym. Oferujemy je w wielu rozmiarach i kolorach. Przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn chcących zaznaczyć swoją wiarę. Zapraszamy na zakupy!

Wedding planner Trójmiasto

Jeżeli planujecie się pobrać, ale zupełnie nie macie czasu na organizowanie przyjęcia, zdecydujcie się na współpracę z naszą firmą. Wedding Plannera w Trójmieście znajdziesz właśnie u nas. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem wszelkich detali związanych z organizacją przyjęcia weselnego. Zapraszamy do skorzystania z oferty na piękne zaproszenia i papeterię, dekorowanie sali i kościoła, wynajem fantastycznego auta dla Pary Młodej oraz zarezerwowanie terminów u zespołu muzycznego.