transport szwajcaria

Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych usług, w ramach których oferujemy spedycję na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajduje się transport maszyn, paczek, palet, dłużycy i wiele więcej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych pojazdów możliwe jest zagwarantowane Wam szybkiego i terminowego dostarczenia wybranych materiałów czy produktów do wskazanego adresata.

Liebherr ltm 1090

Firma DŹWIG-MAR S.C. od 2003 roku zajmuje się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług podnośnikowych. Dzięki pracy na maszynach Liebherr LTM 1090 oraz innych modelach tego producenta możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych prac oraz dotrzymanie terminu ich zakończenia. Sprawdź nas na naszej stronie internetowej.

Paczka do Anglii

Podstawowym wyróżnikiem oferty, przygotowanej przez naszą firmę transportową, jest szybkość realizacji zleceń oraz bezpieczeństwo wszystkich powierzonych nam towarów. Paczka do Anglii z KAZ-Courier Ltd to więc pewność błyskawicznego dostarczenia pod wskazany adres, oraz tego, że dotrze ona w idealnym stanie - bez żadnych uszkodzeń. Spełniając oczekiwania swoich zleceniodawców, uruchomiliśmy również możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego pakowania towarów. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty!

Serwis samochodowy Ełk

W pełni sprawne auto to nie tylko komfort jazdy ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. W sytuacji kiedy niezbędna jest jakaś naprawa lub wykonanie przeglądu okresowego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Znajdujący się w Ełku serwis samochodowy Alta ASD Toyota to miejsce, w którym nasi mechanicy podchodzą do każdego rodzaju zlecenia w sposób fachowy oraz kompleksowy. Posiadamy oryginalne części zamienne oraz markowe akcesoria. Ponadto w naszym salonie możesz także przedłużyć gwarancję swojego pojazdu. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Grille Weber

Witaj w Agro Centrum Ogrodniczym. Oferujemy nowoczesne grille Weber dedykowane wszystkim amatorom biesiadowania na świeżym powietrzu. Są to paleniska z pokrywą zapewniającą doskonałe przyrządzanie potraw - aromatycznych, soczystych i miękkich. Krążąca wewnątrz para pozwala na szybsze i bardziej równomierne dopieczenie dań. Ruszt ze stali nierdzewnej to gwarancja trwałości. Całość jest zabezpieczona specjalną farbą odporną na wysokie temperatury. Dowiedz się więcej i zamów wybrany model na najbliższy sezon letni.

Chip tuning

W zakres naszych działań wchodzi między innymi profesjonalny chip tuning samochodów. Dzięki nam Twoje auto nabierze niepowtarzalnego charakteru, a możliwości silnika znacznie się poprawią. Chiptuning to także spadek zużycia paliwa oraz zwiększenie mocy i momentu obrotowego. Oferujemy również usuwanie filtrów cząstek stałych

Skup aut za gotówkę Wrocław

Świadczymy usługi motoryzacyjne dla kierowców aut uszkodzonych i powypadkowych. Prowadzony Stacji Demontażu Pojazdów "Darwód" S.C we Wrocławiu skup wykonuje także złomowanie pojazdów, które formalnie potwierdzamy dokumentem niezbędnym do wyrejestrowania i zaprzestania płacenia składek za ubezpieczenie.

koła zębate

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem oferuje produkty niezbędne na rynku przemysłowym. Znajdziesz w Tech-Przem elementy budowy maszyn, części przydatne w pneumatyce czy hydraulice oraz łańcuchy specjalne i koła zębate (do rozwiercenia, pod tuleję Taperbush czy inne). W naszych katalogach znajdziesz także tworzywa i gumy, węże, przewody, obejmy oraz wszystko, czego potrzebujesz do przeniesienia napędu. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze produkty i rozwijaj swoją branże udoskonalając maszyny, na których pracujesz.

regeneracja wahaczy śląskie

Jeżeli poszukujecie Państwo specjalistów, którzy zapewnią Wam profesjonalną naprawę pojazdu - zapraszamy do nas. Twój Serwis to szeroki zakres działań, w tym regeneracja kolumny kierowniczej, która przeprowadzana jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, a także profesjonalne zaplecze techniczne. Zapewniamy kompleksową diagnostykę i jesteśmy w stanie dokonać różnego rodzaju napraw - zarówno tych bardziej rozbudowanych, jak również najprostszych, odbywających się na miejscu. Zapraszamy.