Instrukcje BHP

To właśnie w naszym asortymencie znajdują się najlepsze instrukcje BHP! Są to zasady, dotyczące na przykład: obsługi apteczki, udzielania pierwszej pomocy, obsługi komputera i drukarki, przeciwpożarowe, czy obsługi gaśnicy. Wszystkie z nich są zgodne z wszelkimi wymaganiami. Zostały umieszczone na białej kartce, oznaczonej charakterystycznymi kolorami - dodatkowo napisane przyjazną dla szybkiego czytania czcionką. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych fantastycznych usług.

Kurs cisco

Z ogromną odpowiedzialnością podchodzimy do przygotowywania kursów CISCO. Są to dla nas działania, które wszystkim uczestnikom pozwalają odkryć nowe techniki sposoby zarządzania systemami sieciowymi i komputerowymi. Nasze szkolenia dają również możliwość zdobycia certyfikatu. Dokument ten nie tylko daje potwierdzenie kwalifikacji zawodowych, ale również otwiera na oścież ścieżki kariery - także w międzynarodowych korporacjach. Wszystkie nasze szkolenia są autoryzowane, co oznacza, że wydawane certyfikaty są uznawane przez pracodawców.

praca opiekunka osób starszych

Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, aby polepszyć warunki życia niemieckim emerytom, a naszym rodakom zagwarantować legalną, pewną i atrakcyjną finansową pracę za granicą. Poszukiwana przez WORK & CARE opiekunka osób starszych powinna mieć choć niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znać minimum podstawy języka obcego. Sprawdź aktualne oferty już teraz!