dmuchańce

Zamki dmuchane to element, bez którego nie może odbyć się dziś żadna impreza plenerowa. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo niepowtarzalne i bezpieczne zamki dmuchane, które występują w wielu kształtach i wielkościach. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

przedszkole niepubliczne warszawa

Wiek między 3. a 6. rokiem życia dziecka jest najbardziej chłonnym pod względem przyswajania wiedzy. Dlatego warto go wykorzystać, aby poprzez zabawę oswajać malucha z tym, co spotka go później w szkole. Przedszkole niepubliczne Angielsko-Polskie "Maja" w Warszawie jest doskonałą metodą na zaznajomienie pociechy z językami obcymi. Prowadzimy zajęcia po polsku, po angielsku i po hiszpańsku. Wśród licznych zabaw edukacyjnych kładziemy nacisk na poszanowanie różnic kulturowych. Postaw na rozwój swojego maluszka.

Język angielski

Zapraszamy wszystkich do podjęcia nauki języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego i niemieckiego w Leader School w Olsztynie. Wyróżnia nas połączenie nowoczesnych metod nauczania w połączeniu z wysoce wykwalifikowaną kadrą lektorską, co gwarantuje szybką i bardzo skuteczną naukę. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych, niezależnie od poziomu władania przez nich danym dialektem. Organizujemy regularne lekcje, a także specjalne korepetycje dla osób zdających maturę czy też międzynarodowe egzaminy.