Wyposażenie gastronomii

Kompleksowa oferta przedsiębiorstwa specjalizującego się w branży urządzeń dla zakładów przetwórstwa spożywczego, restauracji, bistro i innych, zawiera między innymi piece do pizzy, konwekcyjno-parowe, naczynia kuchenne, szafy chłodnicze i wiele innego, nowoczesnego sprzętu. Wyposażenie gastronomii, oferowane przez Gastronet, wyróżnia się wysoką jakością wykonania, a w rezultacie najwyższą trwałością i funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu. Ponadto dostępny sprzęt łatwo utrzymać w stanie perfekcyjnej czystości. Zapraszamy na stronę!

sala weselna konstancin

Jesteś miłośnikiem dobrej kuchni? Chcesz cieszyć się przyjemnością dla swojego podniebienia? Jeżeli tak, to doskonałą opcją będzie dla Ciebie restauracja Rajski Dworek u Jachacego w Konstancinie. W naszych utrzymanych w magnackich wnętrzach pomieszczeniach będziecie mogli cieszyć się prawdziwie domową atmosferą, która wprowadzi Was w doskonały nastrój. Ten obiekt doskonale sprawdzi się na spotkania rodzinne i w gronie przyjaciół. a także pozwoli Cieszyć się organizacją doskonałych uroczystości okolicznościowych.

Meble kuchenne

Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku od wielu lat i specjalizuje się w realizacji zamówień indywidualnych. Firma Mebloluks prezentuje meble kuchenne na wymiar i zaprasza klientów z Trójmiasta oraz innych miejsc. Spełnimy Twoje marzenia i sprawimy, że codzienne korzystanie z tego najważniejszego w domu pomieszczenia będzie czysta przyjemnością. Projekt konsultujemy na każdym etapie i bierzemy pod uwagę sugestie dotyczące stosowanych rozwiązań. Korzystając z naszej oferty otrzymasz wyposażenie na wymiar, dopasowane do preferencji pod każdym względem.

Lody Kraków

Poszukiwanie idealnych, wyważonych lodów może niejednokrotnie trwać latami. Bowiem, na rynku polskim istnieje cała masa produktów bogatych w konserwanty i sztuczne aromaty. Jednakże, trendowi temu przeciwstawia się zdecydowanie marka Grycan, która otworzyła właśnie kolejną ze swoich lodziarni- w Krakowie.

Woda mineralna

Jesteśmy dystrybutorem płynów, z których w większości składa się organizm człowieka. Nasza woda mineralna wydobywana jest z obszaru ekologicznie chronionego, dzięki czemu mają Państwo gwarancje jej krystalicznej czystości. Produkty oferowane przez PiastPol cechują się stosunkowo dużą zawartością substancji mineralnych. Jeden litr zawiera 10 miligramów sodu, 2 potasu, 62 wapnia, 12 magnezu, a także śladowe ilości żelaza i manganu. Wszystkie z tych substancji mineralnych również pozytywnie wpływają na organizm człowieka.