Imprezy dla firm

Propozycja naszej firmy obejmuje atrakcyjne integracyjne imprezy dla firm. Jako ich główny organizator, dokładamy wszelkich starań, aby każdy element był przemyślany, każda zabawa dostarczała jak najwięcej emocji, a uczestnicy wynieśli z nich wyłącznie dobre wspomnienia. Organizujemy pikniki dla firm, które wzbogacone zostają o elementy ekstremalnej integracji. Z naszych spotkań zapamiętacie wspaniałą zabawę, niesamowite emocje oraz dobre jedzenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Organizacja imprez integracyjnych

Zajmujemy się fachową organizacją imprez integracyjnych dla firm, co pozwala nam realizować się w życiu zawodowym oraz pasji, czyli zabawie. Nasza oferta skierowana jest dla firm, w której osoby zatrudnione mają ze sobą współpracować i obierać wspólny cel, jakim jest sukces przedsiębiorstwa. Zapewniamy w pełni profesjonalne działanie, dzięki któremu spędzicie wspaniale czas ze swoimi pracownikami i weźmiecie udział w różnych grach scenariuszowych, zabawach i oczywiście toastach. Wszystko dostosowane do potrzeb klientów.

Skok spadochronowy

Naszą misją jest zapewnienie Klientom niezapomnianych przeżyć. W ofercie Sky Camp znajdziecie skok spadochronowy z 4000 metrów. Istnieje możliwość przeżycia tej niesamowitej przygody w towarzystwie instruktora, jeśli nie macie jeszcze doświadczenia na wysokości. Na górę zabiera Was w 12 minut samolot PAC 750 XSTOL, a odległość w dół pokonujecie samodzielnie. Jeśli kochasz adrenalinę i nie masz lęku wysokości - nie zastanawiaj się, wykonaj ten odważny krok i odwiedź nas w Kazimierzu Biskupim, niedaleko Poznania.