Adwokat Gdynia

Adwokat Barbara Kaszyńska prowadzi kancelarię adwokacką, w której można uzyskać poradę prawną w kwestii odszkodowań w Gdyni. Zajmujemy się również sprawami o zadośćuczynienia, niewywiązanie się z postanowień umowy. Regulacje w dziedzinie nieruchomości, jak np. podział, zasiedzenie, uwłaszczenie również leżą w kręgu naszych zainteresowań. Prowadzimy sprawy rodzinne (alimenty, ubezwłasnowolnienie, rozwody) oraz spadkowe i majątkowe. Jako adwokat, reprezentuje swoich klientów również w sprawach karnych.

Outsourcing ABI

Każda firma i przedsiębiorstwo zobowiązane jest do podejmowania działań służących ochronie danych osobowych. Dlatego też pragniemy państwu pomóc w tych działaniach i oferujemy nasze usługi. Możemy zarówno przejąć pełen nadzór nad informacjami i ich transmisją, jak również udzielić państwu wsparcia merytorycznego.

Obsługa prawna firm Poznań

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością przestrzegania znacznie większej ilości przepisów, aniżeli ma to miejsce w przypadku szarego obywatela. Obsługa prawna firm w Poznaniu to jedna z usług świadczonych przez kancelarię MM Adwokaci. Naszym klientom udzielamy porad, sporządzamy dla nich dokumentację, a także reprezentujemy ich przed sądami.

Wywóz odpadów Poznań

W okolicy Waszego domu czy mieszkania zalega wiele śmieci, których chcielibyście Państwo się pozbyć? Wywóz odpadów, jaki realizujemy w zakresie usług SKIP Żwawiak na terenie Poznania to kompleksowe rozwiązanie, w obrębie którego odbieramy od Was wszelkie komponenty takie jak potłuczone dachówki, elementy poremontowe czy nawet nadmiar ziemi. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, a jednocześnie zapewniamy pełne pozbycie się wszystkich niechcianych materiałów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Porady prawne Kraków

W kancelarii świadczone są usługi z zakresu wspierania firm w sprawach dotyczących problemów z regulacją należności przez kontrahentów, zmieniających się przepisów, czy też łamaniem zasad uczciwej konkurencji. Obsługa prawna Macieja Sawińskiego kierowana jest do zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Rozwód

Do zadań zespołu prowadzącego w Toruniu kancelarię prawną należy przede wszystkim obsługa prawna firm oraz udzielanie porad prawnych. W skład tego zespołu wchodzi radca prawny oraz adwokat. Rozwód, ustalenie wysokości alimentów, sprawy o separację, a także sprawy cywilne, gospodarczo-handlowe i nieruchomości należą do dziedzin prawa rodzinnego, którymi zajmują się mecenasi. Do ich kompetencji należy ponadto windykacja należności, a także prowadzenie negocjacji i mediacji. Prawnicy reprezentują także klientów w Sądzie oraz w urzędach państwowych.